Yasanın Tekrarı - Raymond Brow - Haberci Basın Yayın

%
27
İNDİRİM
9789751088208
%
27
İndirim
18.52 TL
13.52 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Yasanın Tekrarında Musa geleceğe bakar, İsrailin yetişen yeni neslinin ileride yüzleşeceği büyük zorlukla ilgili önemli bir öngörüye sahip olur. Bu gelecek olan zorlu şartlar karşısında Tanrının antlaşmasındaki sözüne başvuracaktır.

Yasanın Tekrarını okurken o dönemde yaşayan İsrail kayılı ile birlikte yaşıyormuş hissine kapılabilirsiniz. Tüm okuduklarımız, gelecekte yaşayacak olan bizleri yani Tanrı halkının denenmeler ve kötülüğün görünmeyen güçleri ile halihazırda mücadele eden yeni neslini işaret etmektedir.

Yasanın Tekrarı adlı kitapta. Mesih inanlılarına, Moav ovalarından gelen bu eşsiz ve zaman ötesinde olan mesajı duymaları ve gereken değeri vermeleri hususunda rehberlik etmektedir. Tanrının yasaları, bugün hala ahlaki yaşam düzeyimizi korumada, tüm yüreğimizle edilen tövbenin ve Tanrının merhamet dolu ellerinde Şifa almamızı sağlayan yenilenmeyi anlamamız adına halen canlılığını korumaktadır.

Raymond Brown, Londradaki Spurgeon Kolejinin eski müdürlerinden olup, uzun yıllar boyunca bir kilise önderi olarak hizmet etmiştir. Günümüzde, İngilterenin Cambridge şehrinde bir konuşmacı ve yazar olarak çalışmalarına devam etmektedir. Aralarında Nehemya ve İbraniler kitaplarının yorumlarının da bulunduğu bir çok kitaba imzasını atmıştır.

Bir vaiz ve öğretmen olarak Yasanın Tekrarının mesajını çok değerli bir kaynak olarak çalışmalarımda kullanıyorum. Kitap sadece akademik olmakla kalmıyor, aynı zamanda okuyucu üzerinde ilham veren ve coşkulu bir etki yaratıyor. -J. John

Bu kitap daha olgun bir iman yaşamını arzulayan imanlıları beslemek konusunda büyük bir yetkinliğe sahip olup ayrıca vaizlere akademik bir altyapı kazandırmaktadır. -Philip Hacking

Marka:
Haberci Basın Yayın
Yazar:
Raymond Brow
Sayfa:
477 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x19.50 cm
Basım Yılı:
Ocak 2012