Anne Baba Beni Dinler Misiniz? - Seyit Ahmet Uzun - Çıra Yayınları

9786258205251
%
25
İndirim
150.00 TL
200.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Anne Baba Beni Dinler Misiniz? - Seyit Ahmet Uzun - Çıra Yayınları

Anlamadan yargılamak bir çocuğa yapacağımız en büyük haksızlıktır.

Dinlemediğimiz çocuğumuzu anlamamız ise mümkün değildir. Bir defa yıktığımız çocuğumuzun hayali üzerine güven inşa etmemiz çok zordur. Anlaşılmayacağını düşünerek kendini kapatacaktır.

Frekansı kapalı bir radyonun yayınına ulaşmamız nasıl ki mümkün değilse duygularını bize kapatan evladımıza da ulaşmayız. Her yaşın kendine has özel yetenek ve gelişim süreci vardır. Beklentilerimize göre yaklaştığımız çocuğun kendi yetenek ve kişiliğini sergilemesine biz yetişkinler perde oluruz.

Bu kitabın amacı çocukları yarınlara Umut dolu bir ruh haliyle hazırlamayı hedefleyen aileler için bir yol gösterici olmaktır. Ehliyetsiz duygu sürücüsü anne babaların yaptığı kaza, trafik kazasın- dan daha tehlikeli sonuçlar doğurmaktadır. Çocukların uyumsuz, kibirli, tembel, içine kapanık, başarılı, pozitif, özgür ve özgün kişilik oluşturmaları büyük bir oranda anne babaların çocuklarını anlayıp anlamadıklarından kaynaklanmaktadır. Anne Baba Beni Dinler misin? anne babalara çocuğun kendi küçük, saf dünyasın- dan tatlı fısıltılarla onu nasıl yetiştireceğinin ipuçlarını veriyor.

Çocuklar sevgi, ilgi, anlayış ve güvenle büyür Umut dolu yarınlara...

Sayfa
192Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mart 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler