Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar - Rıfat Şen - Az Kitap

9786258030501
%
50
İndirim
30.00 TL
60.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar Ürün Açıklaması

Yaşam kendini keşfetmekle başlar, adlı bu eserde, insan hayatının her yönüyle ele almaktayız. Her ne kadar hayatımızı somut olan kavramlarla ilişkilendirsekde, bu kitapta görünenin bir adım ötesine geçip, hayatımızın hiç gün yüzüne çıkmamış örneklerini göreceksiniz. Fiziksel olarak enerjimizi nasıl yükselteceğimizi (spor, beslenme, çalışmak…) anlatırken aynı zamanda ruhsal enerjimizi de nasıl yükselteceğimizi anlatmaktayız. Çünkü ruh bedene, beden de ruha etki eder, enerji kanallarımız açıldığında enerjilerin farkına varırız. Bu da bizim her şeyin kaynağını görmemizi sağlar.
Bugüne kadar hiçbir akademik alan bu yönüyle insan hayatını incelemiş değildir. Burada anlatılanların hepsi yazarın kendi dünyasından örneklendirdiği tecrübelere dayanmaktadır. Bu kitap, hayattaki farkındalığımızı arttırırken, varoluş nedenimizi ve hayattaki rolümüzü keşfetmemizi sağlayacaktır. Evrendeki her canlı tek bir merkezden gelen enerjiyle yaşamaktadır. Bu enerjinin farkına vardığımızda, bütün hayatımız, içimize dolan sonsuz enerjiyle kendimizi ve amacımızı keşfetmemizi sağlayacak.
Birçoğumuz hayatı pek ciddiye almasak da zorlukların ve hayatın yükünün altından kalkamayıp, bütün ömrümüzce zor şartlarda yaşama çabası içinde yitip giden hayallerimizle yaşamak zorunda kalırız. Bazılarımız çok daha rahat hayat şartlarına sahip oluşumuzun, akdemik eğitimimizin ya da yaptığımız işlerdeki konumumuzun bizi hayatta değerli kıldığını zanneder.
Maalesef, belki de hayatta zengin ya da fakir, eğitimli ya da eğitimsiz, işçi ya da yönetici oluşumuzun bir öneminin olmadığının anlamına varmak ve yaşamın anlamını çözmeye çalışmak, bizi özümüzle buluşturacak tek şeyi fark etmemizi sağlar; “olmak”…

Marka
Az Kitap
Yazar
Rıfat Şen
Sayfa
128Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Yaşam Kendini Keşfetmekle Başlar Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı