Wingate Anaerobik Güç Testi ve Solunum Fonksiyonları - Muhammet Hakan Mayda - Akademisyen Kitabevi

9786256965744
%
5
İndirim
71.25 TL
75.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Wingate Anaerobik Güç Testi ve Solunum Fonksiyonları Ürün Açıklaması

Spor sadece sağlık için yapılmamalıdır, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline getirilmelidir. Bireyler spor ile birlikte kendilerini fizyolojik, psikolojik ve sosyal anlamda daha iyi hissetmektedirler. Bu nedenle sporun düzenli, bilinçli ve bilimsel verilere dayanılarak yapılması oldukça önemlidir.

Solunum fonksiyonu, sağlıklı yaşamın ve fiziksel kapasitenin önemli göstergeleri arasında yer almaktadır. Egzersizde solunum fonksiyonlarının öneminin ortaya çıkması sporda başarı ölçütünün değişmesi ve rekabetin artmasıyla birlikte oluşmuştur.

Bu kitapta solunum sisteminin yapısı, mekaniği, egzersizin solunum fizyolojisi üzerine etkileri ve wingate ile ilgili bilgilere yer verilmiştir. Antrenörler ve spor bilimcilerinin bu konudaki bilgi birikiminin artması hem solunum sistemi sağlığının korunması hem de sportif anlamda başarı için önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda Wingate Anaerobik Güç Testi ve Solunum Fonksiyonları isimli bu kitabın solunum ve performans ile ilgili güncel bilgileri araştıran herkese faydalı olacağını umut ediyorum.

Marka
Akademisyen Kitabevi
Yazar
Muhammet Hakan Mayda
Sayfa
87Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Wingate Anaerobik Güç Testi ve Solunum Fonksiyonları Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı