Spor Dünyasında Ofsayt Olaylar - Hüsameddin Acar - Akıl Fikir Yayınları

%20 İndirim
9786256403611
%
20
İndirim
200.00 TL
250.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Spor Dünyasında Ofsayt Olaylar - Hüsameddin Acar - Akıl Fikir Yayınları

NE DEDİLER?
Spor Dünyasında Ofsayt Olaylar’ın ışığı altında geçmişe, tebessümlü bir yolculuk yapıyorsunuz. Unutulmaya yüz tutan otantik olayların anlatıldığı bu kitaptan her gün bir hikâye okuyup, güne tebessümle başlıyorum. Eline sağlık Hüsamedin Acar kardeşim.
RAUF TAMER
Giderek çekilmez bir hal alan yaşlı ve savaşan dünyamızda insanları tebessüm ettirmek zor zenaat. Fakat Hüsamedin kardeşimiz, basın dünyasına ve spora hizmet eden kişilerin arka bahçesinden derlediği güneş yüzü görmemiş olaylarla, hayatın gülen yüzünü yakalamayı başarmış. Tebrikler değerli meslektaşım.
HINCAL ULUÇ
Hüsameddin, kitabın ilk nüshalarını bana getirdiğinde, gece eve götürüp bir solukta okudum. O saatten sonra da kitabın basımına kadar yakasını bırakmadım.
O yüzden, elinizdeki bu kitabın oluşmasına ‘baskı yaparak’ küçük bir katkıda bu-lunduğumu düşünüyor, bundan da mutluluk duyuyorum.
SELAHATTİN DUMAN
“1955 Sakarya Akyazı doğumlu olan Hüsameddin Acar, gazeteciliğe 1976 yılında Tercüman Gazetesi’nde başladı. Sırasıyla, Tercüman, Güneş, Günaydın, Yenişafak, Yeniçağ, Sabah, Fotomaç, Fotospor ve Türkiye gazetelerinde çalışan Acar, 40 yılı aşkın meslek hayatında Türkiye Spor Yazarları Derneği, Türkiye Gazeteciler Cemiyet ve çeşitli spor teşkilatlarından 50 civarında ödül kazandı.
Nurten Hanımla hayatını birleştiren gazeteci-yazar, Çağrı, Gözde ve Orhun Enes adında üç evlat babası. Acar’ın, “Birleşen Kalpler, “Küçük Savaşçı” ve elinizdeki bu “Spor dünyasında Ofsayt Olaylar” adında üç kitabı yayımlandı.
Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi olan Acar, çeşitli gazetelerde spor müdürü ve spor yöneticisi olarak çalıştı. Son olarak Türkiye Gazetesi Spor Servisi’nde 3 yıl çalışan Acar, TV-5’te 4 futbol sezonu SPOR SAATİ programını hazırlayıp sundu.

Sayfa
296Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Şubat 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler