Sağlık Alanında Kullanılan Geleneksel Tamamlayıcı ve Nonfarmakolojik Yöntemler

9786254273735
%
10
İndirim
108.00 TL
120.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Sağlık Alanında Kullanılan Geleneksel Tamamlayıcı ve Nonfarmakolojik Yöntemler Ürün Açıklaması

Son yıllarda dünyada olduğu gibi ülkemizde de “tamamlayıcı tıp uygulamaları” ve bu alanda yapılan çalışmalar hızla artmaktadır.
Sağlık alanında hizmet sunan ve bakımdan sorumlu olan meslektaşlarımızın çok önemli sorumlulukları vardır. Meslektaşlarımızdan; bakım verirken bilimsel kanıtları kullanmaları, güncel bilgileri takip etmeleri ve yapacakları çalışma sonuçlarını bakıma aktarmaları beklenmektedir.
Bu sorumlulukların bilincinde olan meslektaşlarımız yeni kanıtlar elde etmek için tamamlayıcı tıp uygulamaları başta olmak üzere birçok alanda çalışmalar yapmakta ve mesleklerinin veri tabanlarının gelişmesine katkı sağlamaktadırlar.
Ancak tamamlayıcı tıp uygulamaları konusunda yapılmış yasal düzenlemeler, bu alanda yapacağımız çalışmaların izinleri konusunda zorlanmamıza neden olmaktadır. Sağlık alanında yeri ve önemi çok iyi bilinen tamamlayıcı tıp uygulamaları konusunda meslektaşlarımızın çalışmalarına dikkat çekmek, aynı zamanda yapacaklarına ışık tutmak amacıyla bu kitabı oluşturmak istedik.
Okurlarına ve alan yazına faydalı olması dileğiyle…

Marka
Nobel Akademik Yayıncılık
Yazar
Kolektif
Sayfa
384Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.50x24.00cm
Basım Yılı
2022

Sağlık Alanında Kullanılan Geleneksel Tamamlayıcı ve Nonfarmakolojik Yöntemler Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı