Rüya - Ada Nisa Basal - Az Kitap

9786256468375
%
40
İndirim
150.00 TL
250.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Rüya - Ada Nisa Basal - Az Kitap

Rüya ve Ceren, anneleri sayesinde tanışan sınıf arkadaşlarıdır. Rüya, bir gün okula geç kalınca tesadüf eseri oradan motoruyla geçen Azemin önüne atlar. Sınıfa yeni gelen Damla, Mafya oğlu Azem, Azemin çocukluk arkadaşı Rüzgâr, Burgercide tanıştıkları Kerem, davette tanıştıkları Meral ve Ege ile neşeli bir arkadaş grubu olurlar. Azem, yıllardır öldüğünü sandığı ve hayatta olduğunu öğrendiği çocukluk aşkı Laviniayı aramaktadır. 
Bir gençlik romanı olan Rüya, genç bir yazar olan Ada Nisa Basal’ın ilk romanı.
Ada Nisa Basalın kendine özgü canlı üslubu ve içten anlatımı ile kaleme aldığı Rüya, genç okurlara unutulmaz bir macera vaat ediyor.
“Hani hatırlar mısınız, biz küçükken düştüğümüzde ve dizimiz kanadığında veya herhangi bir yerimiz yara olduğunda, hep birileri gelip, “Gel küçüğüm, gel öpeyim de geçsin” derdi ve nasıl olurdu bilmem ama her zaman bir öpücükten sonra geçerdi bu acı. Aslında bizim o zaman acımız o öpücükten değil de, o öpen kişi, onun öpücüğünden sonra geçtiğini görüp sevinsin diye geçerdi ve biz o acıya çoktan alışmış olurduk.
Zaman bize çok şey öğretti ve eğer sizin hayatta beklediğiniz bir şey varsa, zamana bırakın, çünkü her şey anını bekler. Bunu sakın unutmayın. Her şeyi anına bırakırsanız, o zaman emin olun ki evren size o istediğiniz şeyi en güzel şekilde verecektir.”

Marka
Sayfa
264Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Şubat 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler