Proje - Courtney Summers - Yabancı Yayınları

9786258387803
%
35
İndirim
149,50 TL
230,00 TL
son 2 adet stokta!
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Proje - Courtney Summers - Yabancı Yayınları

GERÇEĞİ ÖĞRENMEYİ SEN İSTEMİŞTİN.
YOKSA ŞİMDİ KORKUYOR MUSUN?

1998: Altı yaşındaki Bea kardeşi olsun istemiyordu ancak Lo’nun erken doğması her şeyi değiştirmişti. O küçücük ve savunmasızdı, birinin onu kollamasına ihtiyacı vardı. Anneleri ona kız kardeşler arasında kopmaz bir bağ olduğunu söylemişti ve Bea’nın bu bağa inancı tamdı.

2011: Bir araba kazası ebeveynlerini onlardan çalmıştı. Birlik Projesi’nin karizmatik lideri Lev Warren olmasa Lo da onlarla beraber ölürdü. Bu adam dünyayı değiştirecekti ve kız kardeşinin hayatını kurtardıktan sonra Bea’nın onun çağrısına kulak vermemesi mümkün değildi. Proje’de ikisi için de bir daha asla zarar görmeyecekleri bir yer vardı.

2017: Lo ablasının kazadan sonra onu neden Birlik Projesi için terk ettiğini bilmiyordu. Altı yıl sonra, ablasını bulabilme umuduyla Lev’le Proje hakkında röportaj yapma fırsatı koparmıştı. Ama Bea hiçbir yerde yoktu ve içindeki ihanete uğramışlık hissini anlayan tek kişi Lev’miş gibi duruyordu. Eğer Lo’nun istediği bir aileyse, Lev ona yepyeni bir bağ sunabilirdi – tabii önce Lo’nun kendisini ona kanıtlaması gerekiyordu.

Uluslararası Gerilim Romanı Ödülü Kazananı
Kirkus’a göre 2021’in En İyi Kitaplarından Biri
Goodreads 2021 En İyi Genç Yetişkin Kurgu Adayı

“Proje, insanın içine işleyip aklına kazınan, hiç beklenmedik bir gerilim kitabı. İnanç ve fedakârlıkla ilgili sorular çok katmanlı olay akışına işlemiş.” —Booklist (Starred Review)

“Hikâyenin güzelliği, savunmasız olanlara odaklanmasında ve empatiyle dolu dilinde yatıyor. Kimlik, kardeşlik ve ait olmak üzerine güçlü, sürükleyici, kalp kıran bir gerilim.” —Kirkus (Starred Review)

“Manipülasyon ve akıl oyunlarıyla dolu bu dünyada herkesin gerçeğini ve motivasyon kaynağını sorgulayacaksınız.  Kusursuz bir psikolojik gerilim.” —School Library Journal (Starred Review) 
“İnsanı içine çeken bu romanda, iki kız kardeş birbirlerine olan sevgilerinden ötürü en acı verici tercihleri yapmak zorunda kalıyor.” —Shelf Awareness

“Proje, şaşırtmacalar ve ters köşelerle dolu; son sayfaya kadar okuru tahminde bulunmaya teşvik ediyor.” —Nerd Daily

“İnsanların tarikatların nasıl kurbanı olduklarını merak eden okurların mutlaka okuması gerek.” —BCCB

“Bana güvenin: Proje tam anlamıyla kusursuz.” —Somaiya Daud

“Courtney Summers, insanlarda bir yere ait olma arzusunu doğuran şeyi merak uyandıran biçimde sorguluyor ve bunu yaparken nefesinizi kesiyor.” —Maurene Goo

“Baştan sona merak uyandırıcı – Courtney Summers her seferinde hedefi on ikiden vuruyor.” —Kara Thomas

“Courtney Summers bir kez daha mükemmel bir kitap yazmış. Proje sizi büyüleyecek, heyecanlandıracak ve nihayetinde kalbinizi kıracak.” —Kaitlin Ward

Sayfa
328Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler