Öyküm Sensin - Tuğba Ünal - Eyobi Yayınları

9786056710919
%
78
İndirim
10.00 TL
45.00 TL
19 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Öyküm Sensin Ürün Açıklaması

İlk tanıdığım andan beri bana, Bal Annem, diye hitap eden bal kızım; Tuğbam... Pamuk kalbinden dökülen mısralarınla gönlümü fethettin. Hayatın, yazdığın şiirlerin kadar güzel geçsin...

- Sonay Dikkaya 

Tuğba Ünal, kalbindeki şiiri yitirmiş bu soğuk ve kıyıcı dünyada, çocuk kalbi ve övgüye değer şiir tutkusuyla şiirin, imgelerin eşiğinde bir papatya gibi duruyor. Oradan şiirle daha çok insanlaşma ve daha çok özgürleşme çabasını çok anlamlı ve sempatik buluyorum. O benim beyaz yürekli arkadaşım. Yolu hep açık olsun...

- Yılmaz Odabaşı

Şiire nefes oldun, kâğıda kalem. İlhamın sonsuz olsun güzel arkadaşım Tuğba Ünal...

- Kubat

Yüreğimde melekler yaşar benim; en tatlısından bir TUĞBA. Başarıların sevgiyle var olsun...

- Oya Prosciler

Ömrümü sanata adımlıyorum dediğin bu yolda sonsuz başarılar. Yorumculuğunla da gönüllerde taht kuracaksın Tuğbacığım. Hiç kuşkum yok.

- İlhan Şeşen

Leyla olamadım diye üzülme! Ne hacet... Mecnun olursun o halde, alırsın yolunu. Bu güzel paylaşımlarıyla hayatında biriktirdiklerini bize ve bilincimize akıtan Tuğba Ünalın üretimleri kanatlarımıza rüzgâr olsun. Yolun ferah olsun.

- Murat Prosciler

Sevgili Tuğba; Yüreciğinden yeni toplanmış taze sözleri, dilinizin ucuna gelip de söyleyemediklerinizi, kurmakta zorlandığımız tümceleri gözyaşı ile dökmüş sayfalara. Kural tanımamış verdiği acımasız yaşam savaşında. Doğa ona ne verdiyse o kadar güçlü.

Aşka isyan ediyor fakat onsuz da yaşayamıyor, yazamıyor kalem parmakları...

- Öncel İpekçi

Marka
Eyobi Yayınları
Yazar
Tuğba Ünal
Sayfa
158Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Ocak 2017

Öyküm Sensin Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı