Mindfulness: Günlük Sorunlar için Çözümler - Zuhal Özel - Nobel Yaşam

%20 İndirim
9786257762038
%
20
İndirim
64.00 TL
80.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Mindfulness: Günlük Sorunlar için Çözümler Ürün Açıklaması

Mindfulness yaklaşımına dair yazılmış kitapların çoğu oldukça genel olsa da bu kitapta Siegel, mindfulness yaklaşımının çeşitli alanlarda uygulanmasına ilişkin detaylı bölümler sunuyor. Bu kitap yoluyla Siegel, okuyucuların, alışkanlıklarını daha iyi belirlemelerine, düşüncelerini daha net görmelerine, ilişkilerine daha iyi uyumlanmalarına, kişisel acılarını hafifletmelerine ve ruhsal/psikolojik iyilik hâllerini güçlendirmelerine yardımcı oluyor. Bu kitap harika!”
Kütüphane Günlüğü (Library Journal)

Basit, gerçekçi ve yardımsever. Bu kitapta Dr. Siegel, dönüştürücü mindfulness sanatına dair uygulanabilir bir eğitim sunuyor.”
Jack Kornfield, PhD, Bilge Kalpin (Wise Heart) yazarı

Hem pratik hem de derin bilgelikle dolu olan bu kitap, hayatımızın anlarını, anda ve yüreğimizle yaşamaya bir davettir. -Tara Brach, PhD, Radikal Kabulün (Radical Acceptance) yazarı

Şimdi zamanıdır. Şimdi, kaygıyı, stresi ve korkuyu azaltabilecek, hayatınızdaki neşe, şükran ve esenliği arttırabilecek yeni bir varoluş biçimine dair bir zamandır. Bu kitap sizi şimdiye adım atmaya davet ediyor.”
Daniel J. Siegel, MD, Zihin Görüşünün (Mindsight) yazarı

Bu açık ve pratik rehber, mindfulness geliştirmek için kendi potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olabilir. Formel meditasyon pratiği oluşturmak için rehberlik ederken günlük yaşamla başa çıkmak için araçlar sunar.”
Sharon Salzberg, Sevgi Dolu Nezaketin (Lovingkindness) yazarı

Marka
Nobel Yaşam
Yazar
Zuhal Özel
Sayfa
354Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Mindfulness: Günlük Sorunlar için Çözümler Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı