Medyanın Toplumsal Tarihi Dördüncü Edisyon - Peter Burke - Kırmızı Yayınları

9786055749170
%
15
İndirim
212,42 TL
249,90 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Medyanın Toplumsal Tarihi Dördüncü Edisyon - Peter Burke - Kırmızı Yayınları

Medyanın Toplumsal Tarihi, bundan önceki üç baskısı ile iletişim araçlarına ve zaman içinde bu araçların içinden doğduğu ve geliştiği sosyal ve kültürel bağlamlara usta bir bakış açısı getirerek klasik bir eser hâline gelmiştir. 
Elinizdeki dördüncü baskı, bu alandaki son gelişmeleri içine alacak şekilde gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir. Yeni baskıya günümüzün medya tarihi çalışmalarına ışık tutan kuramı ve geniş bir ikincil sözlü kültür yelpazesini inceleyen genişletilmiş bir giriş bölümü eklenmiştir.
Önceki baskılarda olmayan sekizinci bölümde ise sosyal ve katılımcı medyanın yükselişi ile bu teknolojilerin toplumsal ve kişisel hayatın her alanına nüfuz etmesi dâhil olmak üzere 21 yüzyılın devrimci medya gelişmeleri ele alınmıştır.
Teknolojik determinizmden uzak duran ve düz evrimsel sürece dair varsayımları reddeden bu kitap, iletişim araçlarının zengin tarihini ortaya koyuyor. Hızla gelişen bu medya çağında, medya tarihinin kapsamlı bir şekilde anlaşılması her zamankinden daha önemlidir. Bu bağlamda elinizdeki eser, dünyanın her yerindeki öğrenciler ve akademisyenler için ilk tercih olmaya devam edecektir.

Yazar
Sayfa
440Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
16.00x24.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2023
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler