Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu - Yalçın İman - Arkadaş Yayınları

9786057921314
%
40
İndirim
93.75 TL 125.00 TL
Ekstra İndirimli Ürün
75.00 TL
7 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Küçük Yaşlar İçin Piyano Metodu - Yalçın İman - Arkadaş Yayınları

Değerli piyano öğretmenleri ve müzik eğitimcileri; Okul Öncesi çocuklarımızın eğitimi, genel anlamda titizlik, yeterlilik ve ustalık gerektirir. Çocuğumuz ilk kez anne-babanın dışında biriyle (öğretmen), örgün bir faaliyetin içine girecektir. Daha okuma-yazma bilmemektedir ve oyun çağındadır. Çocuğa görelik ilkesiyle oluşturacağınız strateji, yöntem ve kullanacağınız materyal çok önemlidir. Bu dönem çocuklarını hep Kristal Bir Vazoya benzetirim; dikkatlice işleyip, kırmadan taşımak gerekir.

Bu çalışmamda çocuklarımızın renkli dünyalarına, renkli notalarla girmek istedim. Renk; coşku, hareket ve doğallığı sağlıyor. Bir de buna renkli dondurmalar eklenince Dondurma Tadında bir çalışma ortaya çıktı. Çocuklar dondurma yerken, piyano çalmayı da öğrenecekler.

Daha önce yazmış olduğum Piyano Metodu ve On yaş altı çocuklar için piyano metodunun yanına, Okul öncesi çocuklar için piyano metodunun da eklenmesiyle zincirin halkaları tamamlanmış oldu.

Çocuklarımızın piyano ve sanat yolculuklarında keyifli ve sağlıklı bir zemin oluşturmak amacıyla ortaya çıkan bu çalışmanın çocuklarımıza, piyano öğretmenlerine, müzik eğitimcilerine, anne ve babalara ve diğer ilgililere yararlı olması dileğiyle.

- Yalçın İman
Marka
Arkadaş Yayınları
Yazar
Komisyon
Sayfa
120Sayfa
Kağıt
1.HamurKağıt
Boyut
21.00x29.50cm

Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı