Kripto Savaşları: Sahte Ölümler, Kayıp Mi·lyar Dolarlar ve Sektördeki· Bozulmalar

%20 İndirim
9786259834108
%
20
İndirim
200,00 TL
250,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Kripto Savaşları: Sahte Ölümler, Kayıp Mi·lyar Dolarlar ve Sektördeki· Bozulmalar

Kripto, büyük bir olay. Halihazırda kullanıcısı olabilirsiniz ya da çevrenizde kripto sayesinde kısa yoldan zengin olma vaatlerinde bulunan insanlar olabilir; ancak her ne olursa olsun kripto savaşlarında zirveye yükselmek için “magazin” değeri olan şeylerden de haberdar olmanız şart.

Kendini “Kripto Kraliçe” olarak adlandıran Ruja Ignatova, yarattığı yeni kripto para birimi OneCoin ile Bitcoin’i tahtından edeceğini söyleyerek yatırımcıların milyarlarca dolar kaybetmesine sebep oldu ve sırra kadem bastı. Çok değil, birkaç yıl önce oldu bu. Hâl böyleyken paranızın güvende olduğunu size düşündüren nedir? Hem de dolandırıcılık örnekleri yalnızca OneCoin ile sınırlı değilken.

Kripto uzmanı Erica Stanford’un kaleme aldığı Kripto Savaşları, dini liderlerden ünlülere pek çok ismin dahil olduğu en şok edici kripto dolandırıcılıkları sürükleyici bir dille anlatıyor. Bu kimi zaman üzücü kimi zaman eğlenceli “Vahşi Batı” hikâyelerinde, piyasa çapında milyonlarca insanı etkileyen manipülasyon planları, yanlış anlaşılan ya da bilinçli olarak çarpıtılan yeni para teknolojileri ve Ponzi sisteminin kılık değiştirmeleri gözler önüne seriliyor.


“Kripto paralara yatırım yapmayı düşünüyorsanız önce bu kitabı okumalısınız!” —Jamie Bartlett, BBC’nin The Missing Cryptoqueen podcast’inin sunucusu, yazar, sunucu ve gazeteci

“Kriptonun, yatırımcıların küçük yatırımlarla kısa yoldan zengin olmalarını mümkün kıldığını biliyoruz. Ne yazık ki kısa yoldan zengin olmayı uman insanları dolandırmak çok kolay. Sektörde sürekli olarak yatırımcıları ağına düşürmeyi planlayan yeni dolandırıcılık projelerinin çıkmasının sebeplerinden biri bu. Erica Stanford’un kaleminden çıkan bu sürükleyici kitap ile bir yandan olanlara üzülürken diğer yandan neler olduğunu öğrenmek için heyecan duyacaksınız.” 
—Dominic Frisby, komedyen, aktör, Moneyweek’te köşe yazarı ve Daylight Robbery kitabının yazarı

Marka
Sayfa
280Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Mayıs 2024
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler