Kevin Garnett Ansiklopedisi: A’dan Z’ye Bir Otobiyografi - Kevin Garnett - Profil Kitap

9786258498912
%
40
İndirim
261,30 TL 390,00 TL
Ekstra İndirimli Ürün
234,00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 40TL

400TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

Kevin Garnett Ansiklopedisi: A’dan Z’ye Bir Otobiyografi - Kevin Garnett - Profil Kitap

NBA şampiyonu ve on beş kez All-Star seçilmiş olan Kevin Garnett’in Şöhretler Müzesi’ne kabul edilmeden önce kaleme aldığı benzersiz, filtrelenmemiş bir anı kitabı…
Kevin Garnett basketbol oyununun gördüğü en dominant oyunculardan biriydi. Aynı zamanda en açık sözlü isimlerin başında geliyordu. Yirmi bir yıllık şanlı NBA kariyeri boyunca trash-talk’u bir sanat formuna dönüştürdü ve tartışmalı konulardaki düşüncelerini paylaşmaktan asla çekinmedi. “Kevin Garnett Ansiklopedisi”nde, Garnett hayatına ve kariyerine yine aynı içtenlikle bakıyor ve okurları enfes bir yolculuğa çıkarıyor.
Bu yolculukta Garnett, Güney Carolina’da büyürken karşılaştığı zorlukları anlattıktan sonra Chicagoya taşınıyor ve burada ülkenin en iyi oyuncu adaylarından biri hâline geliyor. Üniversiteyi atlayarak son yirmi yılda liseden sonra doğrudan NBA Draft’ine katılan ilk oyuncu olma ve Kobe Bryant ile LeBron James gibi geleceğin süperstarları tarafından takip edilecek bir akımı başlatma kararını nasıl aldığını tüm ayrıntılarıyla anlatıyor. Kobe, LeBron, Michael Jordan ve diğer NBA devleriyle birlikte ve onlara karşı oynadığı dönemdeki hikâyelerini paylaşıyor ve Boston Celtics ile bir şampiyonluk kazanması da dâhil, profesyonel hayatındaki iniş ve çıkışlarını bir bir sıralıyor.
Şöhret, aile, ırkçılık, sponsorluklar, lig yönetiminin tavırları, maneviyat ve müzik gibi basketbolun hem içinde hem de ötesindeki bir dizi konuda da fikirlerini dile getiren Garnett, tecrübeleri ve hayat derslerini ansiklopedi formatında alfabetik olarak okurlarıyla paylaşıyor. Kevin Garnettin sahada yeterince heyecan verici, ilham verici ve filtresiz olduğunu düşünüyorsanız, bu sayfalarda söyleyeceklerini okuyana kadar bekleyin –çünkü bu adam daima sürprizlerle dolu!

Marka
Sayfa
416Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Kasım 2023
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler