Harfler - Öğren Eşleştir 28 Kart (4+ Yaş) - Mikado Yayınları

%
33
İNDİRİM
8681379207416
%
33
İndirim
19.90 TL
13.33 TL
5 adet stokta Hızlı Gönderi!
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması
Harfler - Öğren Eşleştir 28 Kart (4+ Yaş) - Mikado Yayınları

Şimdi Eğlenerek Öğrenme Zamanı! 28 Adet Eşleştirme Kartı ile Bağlantıyı Kur, Harfleri Öğren, Bul Ve Eşleştir!

Harfler – Öğren Eşleştir yapbozu okul öncesi çocukların hafızasını aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmeleri için hazırlanmıştır. Özel olarak tasarlanmış bu yapboz ile çocuklar, harfler ile tanışıp eşleştirirken bağlantı kurmayı öğrenir, mantık ve gözlem kapasitelerini geliştirir.

Odaklanma sorunu olan çocuklar için çok etkili bir oyun olan yapboz aynı zamanda özgüven geliştirici eğlenceli bir eğitimdir. Hayvanlar, bitkiler ve nesnelerden oluşan kartlar ile çocuğunuz harfleri öğrenerek yapboz parçalarını eşleştirdikçe özgüveni gelişecek, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkaracak.

Kağıt: Mukavva

Mikado Çocuk, 2006’dan bu yana alanındaki bilgi ve deneyimlerini uzman kadrosuyla birleştirerek her geçen gün artan kalite ve hizmet anlayışıyla yenilikçi ürünler sunmayı hedefleyen bir yayınevidir. Sudoku bulmaca kitaplarıyla faaliyete geçen Mikado Yayıncılık; 2006 yılında ürün gamını, çocuk (okul öncesi/okul çağı), aile ve çocuk gelişimi, inceleme araştırma ve sağlık alanlarında genişletmiştir.

Türkiye’de 0-4 yaş arası çocuk gelişimine odaklanan Mikado Yayıncılık, uzun süren araştırma ve geliştirme çalışmalarını tamamladıktan sonra 2009 yılında ‘Adım Adım’ adlı Türkiye’nin ilk ve tek 9-48 ay arası eğitim ve gelişim setinin lansmanını yapmıştır. Mikado, yayıncılık ve çocuk gelişimi uzmanlığını e-ticaret yönetimiyle birleştirerek 2014 yılında www.mikadococuk.com adlı e-ticaret portalı oluşturmuştur.
Marka:
Mikado Yayınları
Yazar:
Komisyon
Boyut:
13.00x7.70 cm
Mikado Yayınları