Handpan Sınıfı 1. Kitap - Handpan Class First Book - Pooriya Shiringoo - Ozan Yayıncılık

9786257554725
%
28
İndirim
108.00 TL
150.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Handpan Sınıfı 1. Kitap Ürün Açıklaması

HANDPAN SINIFI 1. Kitap
Bu kitapta mümkün olduğunca kolay ve anlaşılır bir dille handpan dersleri bulacaksınız. Kitaptaki dersler birçok akord ve düzen için uygulanabilir. Dersleri uygulamak için özel bir handpana sahip olmanız gerekmiyor. Herhangi düzende veya nota sayısına sahip bir enstrümanda çalışabilirsiniz. Eğitmen her derste, çalışacağınız bir döngü (pattern) öğretecek, bunu tam ve doğru şekilde çalıştıktan sonra, istediğiniz düzene uygulayabileceksiniz. Bu metodun en önemli özelliği, herkes tarafından kolayca anlaşılır olması ve belli bir akord düzeni ile sınırlı olmamasıdır Not: İleri seviye çalışmak isteyenler için, daha önce yayınlamış olduğum Become a Handpan player metodunu öneririm.
Giriş bölümünü mutlaka inceleyin.

HANDPAN CLASS First Book
In the book Handpan Class Hangdrum is trained by the easiest method.
This books lessons are able to perform on the most scales. You dont need special scale or note numbers to teach or perform this books lessons;
also you can learn the lessons with each scale or note numbers and experience pleasant performances. In each lesson a simple pattern with nice musicality is expanded that student can have pleasant performance on different scales and more notes by accurate performance. Simple method and no limitation of scale are important terms of this books compilation; also expertise training of Handpan exists in the book Become a Handpan Player! which is compiled by me.
Please study the introduction completely.

Marka
Ozan Yayıncılık
Yazar
Pooriya Shiringoo
Sayfa
50Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
21.00x29.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023

Handpan Sınıfı 1. Kitap Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı