Faili Meçhul Cinayetler - Simone St. James - Nemesis Kitap

9786258400670
%
35
İndirim
51.35 TL
79.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Faili Meçhul Cinayetler Ürün Açıklaması

“Faili Meçhul Cinayetler’e daldığınızda uykunuzun kaçmasına hazır olun… Ürkütücü bir gerilim romanı.”

-Popsugar

Oregon’un Claire Lake kasabası 1977 yılında Katil Hanım Cinayetleri ile sarsılır. İki adam, farklı zamanlarda aynı silahla öldürülürken yanlarında benzer biçimde tuhaf notlar bulunmuştur. Suç mahallinden kaçarken görülen genç, güzel, varlıklı ve aykırı Beth Greer, kusursuz bir şüpheli olarak mahkemeye çıkar. Tantanalı bir yargı süreci sonrası aldığı beraat kararıyla malikânesinde inzivaya çekilir.

Küçükken yaşadığı kaçırılma tehlikesi sonrası suç hikâyelerine merak salan ve boş zamanlarında Faili Meçhul Cinayetler Kitabı adlı bir blog tutan Shea Collins, 2017’de işyerinde tesadüfen karşılaştığı Beth Greer’a röportaj teklifinde bulunur. Prestijli gazetecileri bile yanına yaklaştırmayan kadın, beklenmedik bir hareketle Shea’in isteğini kabul edip sessizliğini bozma kararı alır.

İki kadın, geçmişin sır perdesini aralamak üzere sık sık Greer Malikânesi’nde buluşur. Shea bu koca evde ters giden bir şeyler olduğunu hisseder. Bakmadığında yer değiştiren eşyalar, ses kayıtlarındaki tuhaf konuşmalar ve pencerede gördüğünü sandığı bir kız onu korkutsa da gerçekleri öğrenmenin cazibesi, işin peşini bırakmasına engel olur.

Bir yanda gizemli davranışlarıyla, hakkındaki şüpheleri sürdüren Beth, diğer yanda kırk yıllık bir esrarı çözmeye çalışan meraklı Shea… Bu ikili arkadaş mı olacak yoksa daha büyük bir tehlikeyle mi yüzleşecek?

Yılın En Beğenilen Kitaplarından
-Popsugar, Goodreads, Crime Reads
Amazon Editör Seçkisi

Marka
Nemesis Kitap
Yazar
Simone St. James
Sayfa
352Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Faili Meçhul Cinayetler Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı