Duygusal Bakraç - Emine Yıldırım - Parola Yayınları

%
30
İNDİRİM
9786257031615
%
30
İndirim
20.00 TL
14.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı ile peşin ya da taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Yazar; bu kitabında insan ilişkilerini dostluk, arkadaşlık, kader, bilinç gibi birçok temel değerleri sorgularken insan yaşamını bir yemeğin hazırlanması ve servis süreci ile bağdaştırmaktadır. Hayatınızda sağlıklı ve temiz hazırlanmış bir yemeği nasıl iştahla yiyebileceğinizin tarifini verirken duygu parametrelerinizde geçen aşk, hüzün, mutluluk gibi birçok duyguyla birlikte akıl, başarı, ön yargı, hayal ve umutlarımızı da yalın ama bir o kadar da kinaye dolu hâli ile sizlere servis etmekte.

“İnsan dört tane unsurdan mürekkeptir. Anasır-ı Erbaa olarak da bilinen bu unsurlar; ateş, su, toprak ve havanın ta kendisidir. İnsanın yapısal özellikleri bu unsurların az ya da fazla olmasıyla alakalı olarak şekillenir ve karakter olarak karşımıza çıkar. Önemli olan Yaradan’ın mükemmel eseri olan insan, bu unsurların ne kadarını bünyesinde barındırmalıdır? Yani bunun dengesi nasıl olmalı ve insan bu dengede nasıl kalmalıdır?”

Bu unsurlardan herhangi birindeki azlık ya da fazlalık durumu insanın kendisini yorar. O hâlde dengede kalmak asıl mühim olanıdır. Biz de sizlerle dengenin insan hayatındaki yerinden yola çıkarak, mutfağa adım atıp denge ile hazırlanan bir yemek yapacağız.

Bu yemeği kaçırmayacağınıza eminiz.

Marka:
Parola Yayınları
Yazar:
Emine Yıldırım
Sayfa:
160 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Eylül 2020