Doğru Duvar Yıkılmaz - Murat Avcı - Az Kitap

9786258030815
%
50
İndirim
30.00 TL
60.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Doğru Duvar Yıkılmaz Ürün Açıklaması

Doğru söz yemin istemez, demiş atalarımız. Benim de sözümde yemin yoktur. Hayatımın her anında düstur edindiğim doğruluktan ve doğruları söylemekten asla çekinmedim, çekinmem de. Alnım açık, yüzüm aktır, kitaptaki kelimelerimi kâğıda dökerken. Farabi’nin dediği gibi önce doğrunun ne olduğunu bileceğiz ki yanlışı da bilelim. Bu yüzden hayatımızı etkisi altına alan sosyal medyadaki çirkinliklerin aslında doğru olmadığını ve doğrunun ne olduğunu herkese duyurmayı kendime görev edindim. Doğru olmak bunu gerektirir. Hataları, yanlışları gördüğünde onları düzeltme sorumluluğun da o anda başlıyor demektir.

Karşımdakinin bulunduğu makam, mevki ya da sahip olduğu serveti beni asla ilgilendirmez. İnancı, soyu sopu, kültürü de dikkatimi çekmez. Beni ilgilendiren tek şey, yaptıklarının, davranışlarının ve söylediklerinin topluma ne şekilde yansıdığıdır. Bu nedenle gördüğüm yanlışlara karşı her zaman ve her yerde doğruyu haykırmaktan geri durmadım. Zira doğruluk eninde sonunda mutlaka iyi sonuçlar getirir, kazandırır.

 

Haydi, sen de her zaman dosdoğru ol, doğrudan yana ol! Sorunlar çıksa da engellere takılsan da doğrudan yana dur. Çünkü doğru duvar asla yıkılmaz.

Marka
Az Kitap
Yazar
Murat Avcı
Sayfa
160Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
2022

Doğru Duvar Yıkılmaz Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı