Demir Zincir - Son Saatler İkinci Kitap - Cassandra Clare - Artemis Yayınları

9786053047360
%
31
İndirim
86.25 TL
125.00 TL
Temin Edilebilir
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Demir Zincir Ürün Açıklaması

Gölge Avcıları romanlarıyla 50 milyon okura ulaşan ve birçok dilde okunan New York Times ve USA TODAY çoksatarı Cassandra Clare yeni nesil Gölge Avcılarını anlattığı ve suların hiç durulmadığı “Son Saatler” serisinin ikinci romanıyla dönüyor. Tehlike ve romantizm dolu Demir Zincir’de Gölge Avcıları, Londra’da bir katilin peşinde.

Cordelia Carstairs istediği her şeye sahip görünüyor. Hep sevdiği James Herondale ile nişanlandı; Londra’da en yakın arkadaşı Lucie ile yeni bir hayatı var ve efsanevi bir kahraman kılıcı olan Cortana’yı taşıyor.

Ama işin aslı çok daha farklı. Cordelia’nın evliliği bir yalan, sadece adına leke gelmemesi için hazırlanmış bir oyun ve James hâlâ Grace Blackthorn’a âşık. Dokunduğunda Cortana elini yakıyor. Ve bir seri katil, Londra’daki Gölge Avcıları’nı hedef alıp saldırılarının ardından iz bırakmadan ortadan kayboluyor.

Cordelia, James ve Lucie şehrin en tehlikeli sokaklarında katilin izini sürmek zorunda. Ve bu sırada her birinin şok edici sırları var: Lucie ölüleri kaldırmaya çalışıyor, Cordelia gizemli bir güce tehlikeli bir bağlılık yemini etti ve James aradıkları katilin bizzat kendisi olabilir.

Marka
Artemis Yayınları
Yazar
Cassandra Clare
Sayfa
640Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
14.00x21.00cm
Basım Yılı
Haziran 2022

Demir Zincir Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı