Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar - Ülker Uzun Polat - Delphinus Yayıncılık

9786056697609
%
72
İndirim
25.00 TL
90.00 TL
17 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar Ürün Açıklaması

Delphinus Bilgeliğinden Mesajlar - Ülker Uzun Polat - Delphinus Yayıncılık

Kaçınılmaz son, kıyamet gerçekten var mı? Doğum öncesi ve ölüm sonrası yaşam var mı? Varsa nasıl? İnsanlığın kurtuluşu nasıl mümkün olacak? Yakın zamanda teknoloji, toplumlar, ekonomi, enerji kaynakları, eğitim sistemi, yaşam nasıl değişecek ve buna nasıl hazırlanabiliriz? Yükseliş nasıl mümkün? Zamanda yolculuk mümkün mü? Yeni çağ öğretileri ne anlatıyor? Galaktik Federasyon var mı? Dünya dışı varlıkların dünyamıza etkileri nedir? Ölümsüzlüğün sırrını bulmak mümkün mü? Teknolojik gelişmelerin bize, dünyaya ve diğer canlılara olan etkileri neler? İklimsel değişimler, dünyanın yörüngesindeki sapış bizleri ve diğer türleri nasıl etkilemekte? Yakın gelecekte başka dünyalar bulacak mıyız? Geleceği bilmek mümkün mü? Telekinezi, telepati gibi yeteneklerimiz artacak mı? Tüm bu soruların yanıtlarının yanı sıra, bu kitapta yakın zamanda insanlığı bekleyen kaderle ilgili bilgilere de yer verilmekte.

“Bu kitapta genel olarak sizlere ‘Delphinus Bilgeliğini açıklayacağız. İnsanlara yapılmış olan yanlış bilgilendirmeleri düzelteceğiz. Amacımız değişen bilgileri sizlere aktarmak ve böylelikle evrensel konularda bizim aktardığımız yönde, yeni bir çerçeveden olaylara bakmanızı ve düşünmenizi sağlamaktır. Bu uyanışınıza yardımcı olmaktır. Kısacası insanlara farkındalık kazandırmaya yardımcı olmak; bu kitabın temel amacı işte tamamen budur.
Delphinus Bilgeliği.”

Bu kitap Delphinus Bilgeliğini ve Platin Enerji sistemini bütün boyutlarıyla sizlere sunuyor. Daha da önemlisi şu koca evrende bir insan olmanın ne anlama geldiğini cesur bir biçimde sorulan sorulara verilen çarpıcı açıklamalarla aktarıyor. Okurken sarsılacaksınız...
Marka
Kampanyalı Yayınlar
Yazar
Ülker Uzun Polat
Sayfa
448Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
14.00x21.00cm
Basım Yılı
2017

Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı