Değişime Baştan Başla - Aziz Aksöz - Nemesis Kitap

%
35
İNDİRİM
+
8
EKSTRA
9786257359023
Kalan Süre
%
35
İndirim
35.00 TL
22.75 TL
Sepette %8 İndirim
21.00 TL
Temin süresi 2-4 iş günüdür.
Ödeme Bilgisi
Kredi kartı peşin yada taksitli, banka havalesi ve kapıda nakit ödeme ile satın alabilirsiniz.
Kargo Bilgisi
Kapıda Ödeme
Ürün Açıklaması

Kıvırcık, düz, dalgalı... Siyah, sarı, kumral, kızıl... Uzun, kısa, orta...

En değerlimiz, kafamızı çevreleyen gül bahçesi saçlar...

Pek çok cinayetin delili, adli tıbbın gözdesi, Galler Prensesi Diana’nın ve Napolyon’un ölümünde sır perdesi, Rapunzel’in masumiyeti,

Julius Caesar’ın defneli kamuflaj sebebi...

Peki, ortalama bir insanın kafa derisinde 100.000 civarında saç teli olduğunu, sağlıklı bir saç büyüme döngüsünde hemen her gün 50 ila 100 adet saç telinizin döküldüğünü, ayda ortalama “1 cm” uzayabildiklerini ve dökülmeden evvel de yaklaşık 4 ila 7 sene yaşayabildiklerini, henüz genetiğin önüne geçilemediğini, beslenmenin saç için son derece önemli olduğunu ve bazı bakımlarla şahane saçlara kavuşabileceğinizi biliyor musunuz?

Ben Saç Ekimi Uzmanı ve Araştırmacısı Aziz Aksöz. Bu kitabın son cümlesini okuyup sayfayı çevirdiğinizde, saçlar hakkında pek çok ayrıntıyı öğrenmiş olacaksınız. Değişime Baştan Başla en değerli varlığımız olan beynimizi çevreleyen yapısıyla saçlarımızı anlatıyor. Saçların kişilik, çekicilik, başarı, sağlık, sosyal statü hatta aile geleneklerini bile barındıran pek çok unsuru nasıl tanımladığına, bazen nasıl bir delil olduğuna, bazen de imparatorları bile zorlayan bu minyatür organın kudretine şahitlik edeceksiniz.

Bilimin ışığından ayrılmadan, dökülen, cansız saçlar, kellik sorunu, saç ekimi, diğer saç tedavileri, saç bakımı gibi pek çok farklı konu, gerçek hasta hikâyeleriyle birlikte bu kitapta sizlerle buluşuyor.

Marka:
Nemesis Kitap
Yazar:
Aziz Aksöz
Sayfa:
240 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Mart 2021