Çocuğunuza Duyusal Düzenlemede Yardımcı Olmak - Suzanne Mouton-Odum - Sola Unitas

%20 İndirim
9786256974722
%
20
İndirim
192.00 TL
240.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
300TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Çocuğunuza Duyusal Düzenlemede Yardımcı Olmak Ürün Açıklaması

Çocuğunuzu benzersiz sinir sistemi nedeniyle farklı duyusal tetikleyicilere nasıl aşırı veya yetersiz yanıt verebilecekleri konusunda geliştirin. 
Ebeveynlik, davranışlar öngörülebilir ve yaşa uygun olduğunda bile zorlayıcı olabilir ve bir çocuğun sinir sistemi düzensiz olduğunda, ebeveyn olmak daha da zorlaşabilir. 
Duyusal düzenleme sorunu yaşayan bir çocuğunuz varsa, davranışları karşısında kafanız karışabilir. Duyusal bilgiyi işleme ve kontrol etmede zorluk çeken çocukların nasıl kaçıngan, endişeli, sabırsız veya sinirli olabileceğini anladığınızda ise işler biraz daha kolaylaşır. Çocuğunuza Duyusal Düzenlemede Yardımcı Olmak, çocuğunuzun davranışlarının ve duygusal patlamalarının temel nedenini anlamanıza yardımcı olacak!
Dr. Suzanne Mouton-Odum ve Ruth Goldfinger Golomb, çocuğunuzun duyusal hassasiyetinin nasıl hissettirdiğini ve davranışlarını nasıl etkilediğini daha iyi anlayabilmenizi sağlarken çocuğunuzun duygularını yönetmesine aynı zamanda ailesiyle ve arkadaşlarıyla ilişkilerini geliştirmesine yardımcı olacak güçlü duyusal düzenleme becerilerini adım adım paylaşıyor.
Çocuğunuza Duyusal Düzenlemede Yardımcı Olmak kitabında çocuğunuzun duygularını ve davranışlarını yönlendiren duyusal hassasiyetle başa çıkmak için etkinliği kanıtlanmış ipuçları ve stratejiler bulacak ve çocuğunuzun düzensizliği, karşıt davranışları, yemek yemeyi reddetmesi, yıkıcı davranışları ve anksiyetesinin neden olduğu evinizdeki gerilimi azaltmanın yollarını keşfedeceksiniz.

Marka
Sola Unitas
Yazar
Suzanne Mouton-Odum
Sayfa
240Sayfa
Kağıt
1. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Ağustos 2023

Çocuğunuza Duyusal Düzenlemede Yardımcı Olmak Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı