Cennet Kuşları - Oliver K. Langmead - Epsilon Yayınevi

9786254145285
%
35
İndirim
129.03 TL
198.50 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi
500TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz
Ödeme Seçenekleri

Cennet Kuşları - Oliver K. Langmead - Epsilon Yayınevi

 “Buradaki hiçbir şey ölmeyecekti. Buradaki her şey ölümden önce yaratılmıştı, tıpkı kendisi gibi.”
 
Cennetin düşüşünden binlerce yıl sonra, yaratılıştaki ilk insan olan Âdem hâlâ yeryüzünde dolaşmaktadır. Sonsuz ölüm ve yıkımdan bitkin düşmüş, eski umut ve ihtişamının bir gölgesi hâline gelmiştir. Ve bu durumdaki tek kişi de o değildir. Cennet Bahçesi yıkılmış, parçaları dünyanın dört bir yanına dağılmış ve sakinleri insanlığın nesillerinden saklanarak ölümsüz hayatlar yaşamaya mahkûm edilmiştir.
 
Ama şimdi Cennet Bahçesi’nin parçaları dünyanın çeşitli yerlerinde ortaya çıkıyor. Yüzyıllar süren yalnızlığın ardından, yaratılışın başlangıcındaki altın zamanın peşini bırakmayan Âdem, uzun zamandır kayıp olan evinin parçalarını kurtarma konusunda kararlıdır. Cennetin ölümsüz sürgünlerinin yardımıyla cennetin insanoğlunun oyuncağı olmasını engellemek zorundadır.
 
Adam, Magpie, Owl ve diğer hayvanlarla birlikte Amerika ve Britanya adaları boyunca yolculuk ederek cennetin dağılmış parçalarını toplamaya kararlıdır. Ülke bir kez daha sular altında kalırken Adam, arkadaşlarını ve evini kurtarmak için her şeyi riske atmalıdır çünkü Cennet Bahçesi’ni yeniden inşa etmek belki de hayatını yeniden inşa etmesi anlamına gelmektedir.

Sayfa
256Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm
Basım Yılı
Şubat 2024
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler