Baba Vanga - Devrim Altay - Alter Yayıncılık

%20 İndirim
9786059870979
%
20
İndirim
24.00 TL
30.00 TL
son 1 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Baba Vanga Ürün Açıklaması

Dünyanın En Büyük Kahini

Artık Herkes Geleceği Bilecek 30 Ocak 1911’de bir Osmanlı vatandaşı olarak dünyaya gelir. Çocuk yaşlarda bir fıtrtınayla sürüklenir ve gözlerini kaybeder.

II. Dünya Savaşının başında, 1941 yılında, Vanganın paranormal yetenekleri iyice ortaya çıkar. İnsanlara kimsenin bilemeyeceği bilgiler vermeye başlamıştır. Kaybolan bir eşya veya evcil bir hayvanın yerini söylemekte, hastalar için tedavi edici bitkileri önermektedir. İnsanlara savaşın o zor günlerinde ihtiyaç duydukları iyimserliği ve inancı aşılamış ve evine gelen kimseyi geri çevirmemiştir.

Vanganın kahinliği, 1967de Bulgar devleti tarafından resmi olarak Kabul edilir ve kendisine maaş bağlanır. Kalabalıkla başa çıkması ve rahatsız edilmemesi için özel görevliler tayin edilir. Artık onunla görüşmek isteyenler resmi makamlardan randevu almaktadırlar. Vanga, geleceği görmekte ancak bunu değiştirememektedir, dokunduğu herhangi bir nesneyi bütün ayrıntılarıyla tarif etmekte ve bastığı toprakta yıllar önce neler olduğunu bilmektedir.

Baba Vanga, Bulgaristan eski devlet başkanı komünist diktatör Todor Jivkov dahil çok sayıda devlet adamını kehanetleri ile etkilemiş bir kahindir. 1 milyonun üzerinde insane khanetlerini bizat aktarmıştır. Adolf Hitler tarafından bizzat ziyaret edilmiş ve Rus gizli servisi KGBnin doğrudan danıştığı tek kahin olmuştur. Bu Kitap BABA VANGA üzerine Türkçede yazılmış kehanetleri de dahil detaylı bilgiler içeren bir biyografik romandır.

Marka
Alter Yayıncılık
Yazar
Devrim Altay
Sayfa
336Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.00x21.00cm
Basım Yılı
Nisan 2020

Baba Vanga Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı