Arthur ile Zamanın İzinde - Evrenin Merkezine Doğru Bir Yolculuk

9786057083739
%
33
İndirim
48.91 TL
73.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Arthur ile Zamanın İzinde Ürün Açıklaması

Düşüncelerimiz, bizi var eden tek gerçekliktir.

3 Nisan 2022de Peterın, Arthur isimli çalar saati ile Wagnerin Antika dükkânına adım atmasının ardından, geçmişten geleceğe, dünyanın kayıp uygarlıklarından evrenin galaktik uygarlıklarına uzanan bir maceranın kapıları aralanıyor.

“Ayın yüzeyinde yer alan kraterlerin üzerinde boylu boyunca yuvarlanarak ilerleyen Arthurun Amerikan bayrağının yanına gelişiyle birlikte John F. Kennedynin ulusa seslenişi (We choose to go to the moon), Apollo 11in yeryüzünden ayrılışı, insanlığın Aya ilk ayak basışı, Neil Armstrongun sözleri (Thats one small step for a man, one giant leap for mankind) ve hemen yanı başında duyumsadığı Buzz Aldrinin karşı konulamaz heyecanı ve kalp atışlarıyla Dünya üzerinde görüntüleri izleyen milyonların gurur ve coşkulu manzarası eşliğinde insanlık tarihinde iz bırakan anlar, gözlerinin önünden bir film şeridi gibi akmaya başlamıştı.”

“Peki, gerçekten de her uygarlık bir noktada kendini yok etmeye programlı olabilir miydi?”

Serinin bu ilk kitabında; Atlantis ile Mu kıtalarının yükselişi ve batışının gerçekleri açığa çıkıyor. Diğer galaksilerde yaşayan bilinçli ve üst türlerin maceraları, Dünyayı da etkisi altına alacak gizemli bir serüvene hayat veriyor. Gelecek, geçmiş, var olma amacımız ve de tüm evreni içine alan kaosu ve savaşı anlatan bu uzay yolculuğunu merakla okuyacaksınız.

Marka
Theseus Yayınevi
Yazar
D. E. Verpilleux
Sayfa
328Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
13.50x19.50cm
Basım Yılı
2021

Arthur ile Zamanın İzinde Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı