Arif Arslan Seti 4 Kitap Maviçatı Yayınları

9916551352509
%
82
İndirim
25.00 TL
136.00 TL
11 adet stokta!
Kampanya Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Ürün Açıklaması

Arif Arslan Seti 4 Kitap Maviçatı Yayınları

Büyük İnsanlar Kulübü
30 Başarı Kuralı. Bir gün içinde okunabilecek ve bir hayat içinde faydalanılabilecek bu kitapta, yerel ve küresel örneklerle, başarılı olmanın yolları anlatılarak isteyen herkesin başarıya ulaşması amaçlanmıştır.
70 Başarı İnsanı. Kitapta Kemal Atatürk, Steve Jobs, Thomas Edison, Albert Einstein, Stephen King. Bill Gates gibi farklı alanlardan ve ülkelerden dünyaca ünlü 70 büyük insanın yaşamına yer verilmiştir.
Büyük İnsanlar Kulübü, her meslek için geçerli başarı rehberi olarak genç neslimizin başarıya ilk adım kitabı olacak ve ülkemizi gelişmiş ülkeler düzeyine bir adım daha yaklaştıracaktır.
Gençler İçin 35 Başarı Hikayesi
Başarıyı yakalamak için başarıyı yakalayanları örnek almak ilahi bir yöntem olup yüzde yüz garantilidir. Yüce Yaratıcı gönderdiği peygamberlerle, indirdiği kitaplarla örnek alınacak yaşam hikâyeleri göstermiştir. Başarıyı yakalayan pek çok insanın da yaşamlarında örnek aldığı insanlar olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk, Napolyon Bonapart, FİBA Holding Kurucu Başkanı Hüsnü Özyeğin, System Capital ve Kuika Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Ciliv vb. başarılı insanlar hep biyografi kitapları okumuşlar ve başarılı insanları örnek almışlardır. Nevzat Aydın da, ünlü girişimciler Bill Gates, Jeff Bezos ve Larry Ellison’ı örnek almış, onların hayat hikâyelerini okumuş ve Yemeksepeti’ni kurarak başarıyı yakalamıştır.
Gençler, kitabı okudukça sadece başarılı insanları değil, kendilerini de tanımış olacaklardır. Hayata hazırlanmalarına ve başarıyı yakalamalarına katkı sağlayacak yollar keşfedeceklerdir.
Başarıyı Yakalayanlar Kulübü, yarım asırda elde edilen bilgi ve deneyimle, gençlerin kariyer yolculuklarında başarıyı yakalamalarına katkı sağlayacak bir akıl hocası olacaktır.
Mucitler Sınıfı
Hayatımıza giren her icat, şüphesiz hayatımızın her alanında işimizi kolaylaştırıyor. Peki, günümüzde kullandığımız telefonların, arabaların, jeneratörlerin, mutfakta kullandığımız elektrikli aletlerin vb. teknolojilerin temelinde hangi isimlerin icatları yatıyor? Mucitler Sınıfı nda dünyanın her yerinden imkansızı başarmış bilim insanlarının, insanlığın hayatını kolaylaştıran çılgın icatlarını ve sağlık - tıp alanındaki buluşlarını okuyacaksınız.
İş Adamı Olacak Çocuk
Çocuklar için başarı hikayeleri kitabı.
Bu kitapta Henry Ford, Nikola Tesla, Graham Bell, Steve Wozniak, Juliette Brindak ve Hüsnü Özyeğin gibi geçmişten günümüze farklı alanlarda tarihe geçmiş 60 başarı hikâyesine yer verilmiştir.
Çocuklar ancak hayalleri kadar büyüyebilir. Kitap, çocuklara büyük hayaller kurmayı ve hayallerini gerçekleştirerek büyük işler başarmayı öğretecektir.
Sadece girişimci değil, mühendis, bilim insanı ya da mucit olmak isteyen veya Patronlar Dünyası’nı merak eden çocuklar için de başucu kitabı olacaktır.
Marka
Mavi Çatı Yayınları
Yazar
Arif Arslan
Sayfa
766Sayfa
Kağıt
2.HamurKağıt
Boyut
13.50x21.00cm

Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler

Daha fazla göster