Anka 3. Kitap - Aslıhan Doğa - Theseus Yayınevi

9786057051042
%
33
İndirim
86.43 TL
129.00 TL
Temin Edilebilir
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

Anka 3. Kitap Ürün Açıklaması

Derim, şiddetle şekil bulmuş bir adamdı. Ona vurulan her darbe, tıpkı keskin bir kılıca şekil veren demirci ustasının çekicinden inen o ağır, hiddetli vuruştu ve bugün keskin bir kılıca dönüşmüş olan adam, bunun dışında bir şey görmemişti. Her defasında kora dönüşen bedeni o darbelerle sarsılmış sonra buz gibi suya sokularak katılaştırılmış ve ardından yeniden ateşle buluşarak kora dönüşmüş ve yine yeniden bu döngü aynı hiddetli vuruşlarla devam ederek bugünkü şeklini almıştı.

Şimdi bu keskin kılıç artık iki kişi için kınından çıkıyordu. Sevdiği kadın, Anka ve hayatının merkezine oturttuğu oğlu, Aşil.

“Bizim pusulamaz oğlumuz. Ne sen ne de ben yolumuzu kaybetmeyiz. Bizim Kuzeyimiz oğlumuz. Tek yapmamız gereken yüzümüzü hep ona dönmek olacak.”

“Benim yüzüm hep size dönük mon Phénix. Yoksa çoktan yolumu kaybederdim ben.”

Hayatlarına giren küçük Aşil ile Derim, Ankaya kendini affettirmek için elinden gelen tüm çabayla savaşıyor, Anka da Derimin çocukluğunun derin sırlarına ulaşıp gerçekleri öğrenmeye çalışıyordu. Birbirlerini daha yakından tanımaya çalışan ikili, Aşilin de katkısıyla paylaştıkları anları çoğaltıyorlardı. Tüm bunlar yaşanırken çevrelerindeki kötü güçler de boş durmayacaktı. Derim ve Ankaya zarar vermek isteyenlerin ibresi yeniden Aşile dönecekti.

“Hedef Aşil!” diye bağırdı Ozan.

“Oğlumu koruyun!” diye bağırdı Derim haykırır gibi. “Aşili koruyun!”

Marka
Theseus Yayınevi
Yazar
Aslıhan Doğa
Sayfa
754Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
14.00x21.00cm
Basım Yılı
2021

Anka 3. Kitap Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı