50 Soruda Kanser - Berrin Pehlivan - Nemesis Kitap

9786057649287
%
75
İndirim
15.00 TL
59.00 TL
3 adet stokta!
Kargo Bilgisi
Ödeme Seçenekleri
Kapıda Ödeme

50 Soruda Kanser Ürün Açıklaması

Kanser nedir, nasıl gelişir?

Kanser engellenebilir mi?

Kanser tanısı konduğunda ne yapmak gerekir?

Küba, kansere çare buldu mu?

Kanser hastalarının yakınlarının yaklaşımı nasıl olmalıdır?

Kanserin çaresi var mı?

Bu kitabı yazmamın sebebi kanseri bütün insani hastalıkların üzerinde, mistik bir dünyadan gelen uhrevi bir bela olarak görmeye son vermek! Onu bütün çıplaklığı, basitliği, insan iradesi ve aklı önündeki zavallılığıyla ortaya sermek… Kanseri önlenebilir ve mağlup edilebilir bir hastalık olarak görmeyi sağlamak… Her şeye rağmen hâlâ bu hastalığa yeniliyor olmamızın en önemli nedeni, kansere yol açan alışkanlıklarımız ve adını duyar duymaz takındığımız sorgusuz çaresizlik. Doğru soruları sorma ve doğru cevapları hayatımıza entegre etme iradesine kavuştuğumuzda yaşam, içinde aktığımız değil, içimizde akan bir nehre dönüşecektir.

Prof. Dr. Berrin Pehlivan

“Korktukça tutsak, umut ettikçe özgürüz. Bizi korkularımızdan arındıracak, kendi kendimize hapsolmaktan kurtaracak bir alan var, o da anlama ve öğrenme. Kanser denen hastalık beni öyle korkutmuştu ki kendimi tüm bunlardan uzak bir alana hapsederek yıllar geçirdim.

Benim için kanser bir canavardan farksızdı. Ta ki bu kitabı okuyana kadar. Bu kitaptan sonra, kanserle nasıl başa çıkılabileceğini çok daha iyi anladım. Berrin Pehlivan, ‘Korkmayın, anlayın. Korkmayın, bilim var,’ diyor. Bu kitap hem kanseri hem de bizi anlatıyor.”

Erdoğan Aktaş

Gazeteci

Marka
Nemesis Kitap
Yazar
Berrin Pehlivan
Sayfa
216Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
19.50x21.00cm
Basım Yılı
Aralık 2019

50 Soruda Kanser Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı