%50 Ucuzal - Teorem Yayıncılık LYS-5 Yabancı Dil Lisans Yerleştirme Sınavı Sıradışı Soru Bankası

%50 Ucuzal - Teorem Yayıncılık LYS-5 Yabancı Dil Lisans Yerleştirme Sınavı Sıradışı Soru Bankası
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Bilindiği üzere LYS - 5 sınavı özellikle İngilizce eğitim almak isteyenler için kaçınılmaz sınavdır. Bu sınavlara hazırlanan arkadaşlarımızın İngilizce düzeylerinin oldukça iyi seviyede olması gerekmektedir. Belirli düzeyin üzerindeki arkadaşlar, bu bilgilerini test sorularıyla pekiştirip, en kısa sürede doğru cevaba ulaşmak zorundadırlar. Dolayısıyla, sınav öncesinde bol miktarda soru çözülmesi gerekmektedir.

Bu kitapta LYS - 5 sınavlarında çıkan soru tipleri bölümlere ayrılmış ve her bölümle ilgili testler verilmiştir. İngilizce Dilbilgisi konularını tamamlamış olan öğrenciler sınava hazırlığın son aşamasında içerisinde daha önceki yıllarda sınavlarda çıkmış olan soruları da içeren bu testleri çözerek hazırlıklarını tamamlayabilirler.

İlk İngilizce öğretmenim canım babam Hv. Astsb. Süleyman DÜZDEMİR, hiç bir zaman emeğini esirgemeyen annem Meral DÜZDEMİR, oğlum Kaan, kardeşim Şebnem, öğretmenlerim Sedat TAŞTEMEL, Ender ŞENOLSUN ve babam kadar sevdiğim canım öğretmenim Sadık Tanyeri AKKUŞ olmasaydı, benim de bu kitabı yazmam mümkün olmazdı. Ayrıca kitabın yayınlanmasında yardımları ve destekleri için değerli arkadaşım Sedat BAY'a da saygılarımı sunuyorum.

Bu kitabın size sınav aşmanızda destek olmasını, şans getirmesini diliyorum. Yolunuz açık olsun!

(ÖNSÖZ)

Ürün Özellikleri

Teorem Yayıncılık
9786055196042
352 sayfa
Şule Düzdemir
16 x 24 cm
2012
1. Hamur kağıt
Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...