İlyada - Homeros - Panama Yayıncılık

İlyada - Homeros - Panama Yayıncılık
%39
  • 9786054401680
  • 25.00 TL
  • 15.25 TL
  • 9.75 TL (%39 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Şair Homeros'un yazdığı varsayılan büyük bir destandır. Yinebir başka Homeros destanı olan Odeysseia ile birlikte, batıedebiyatının en eski örneği ve tüm zamanlarınen güzel şiirlerinden kabul edilir.Başta İlyada olmak üzere her iki destan da,Truva Savaşı ve bu savaşta yer alan insanlarla ilgili söylenceleridile getiren, koşukla yazılmıştır. Tarihçiler Yunanistan'da yaşayanAkhalar ile Batı Anadolu'da yaşamış olan Truvalılar arasındakibu savaşın yaklaşık üç bin iki yüz yıl önce yaşandığı veon yıl sürdüğü görüşündedir.Yunanca'da Truva'nm bir adının da îlios olmasından dolayıHomeros'un bu destanı İlyada adını almıştır. Homeros, yaşadığıdönemde herkesin bu öyküyü bildiğini düşünerek, kuşatmayıbaştan sona anlatmaz- savaşın onuncu yılında sadecedört gün içinde geçen olayları anlatır.Destan Akhilleus'un orduların yöneticisi Agamemnon'a karsiöfkesi ve savaştan çekilmesiyle başlar, daha sonra savaşa dönmesi,Hektor'u öldürüp Troya şehrinin çevresinde sürükledikten sonra,ölüsünü babasi Priamos'a geri vermesiyle biter.

  • 9786054401680
  • 592 Sayfa
  • Homeros
  • 13 x 19 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 15.25 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 15.25 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...