Okyanus Paragraf Kitabı 2017

Okyanus Paragraf Kitabı 2017
  • 9789944649407
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 20.08 TL 19.67 TL 19.04 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Bildiğiniz gibi YGS’de Türkçe'de kırk soru var. Bu kırk sorunun yaklaşık otuz, otuz beş arası anlam bilgisi, bunun da büyük bölümü paragraf sorularıdır. Aynen bunun gibi LYS’de çıkan elli altı Türk Dili ve Edebiyatı sorusunun yaklaşık yirmisi paragraf sorusudur. Yani bu iki sınavda toplamda çözmeniz gereken paragraf sorusu yaklaşık ellidir. Elli net demek sınavları neredeyse garanti altına almak demektir.

KPSS’de otuz sorunun yaklaşık yirmi dördü anlam bilgisi sorusudur. Bu soruların da yaklaşık yirmisi paragraf sorusudur.

ALES’te sözel-1 bölümündeki kırk sorunun yaklaşık otuz beşi paragraf sorusudur. Aynı zamanda sözel-2

bölümündeki kırk sorunun da yaklaşık otuz beşi paragraf sorusudur. Yani bu sınavı kazanmak için paragraf sorularını çözmek temel belirleyicidir.

Biz de bundan yola çıkarak ÖSYM sınavlarında en çok soru çıkan ancak bir türlü tamamı doğru yapılamayan paragraf konusunu bir kitapta topladık.

İşte elinizdeki bu kitapta paragraf konusu 10 konu başlığına ayrılmış ve her bir konu “ÖZET KONU ANLATIMI ve STRATEJİ TESTİ” sorularıyla en ince detayına kadar işlenmiştir. Bu bölümlerden sonra ÖSYM mantığına uygun 20 paragraf denemesi ile öğrencinin sınav deneyimini şimdiden ve ciddi şekilde yaşaması hedeflenmiştir. Bu bölümdeki denemeleri her gün 1 adet ve en fazla 30 dk içinde çözmenizi tavsiye ediyoruz.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...