3TL Morpa Kültür: İlköğretim Okullarında Yönetim ve Kalite

3TL Morpa Kültür: İlköğretim Okullarında Yönetim ve Kalite
%83
 • 9799752844840
 • 18.00 TL
 • 3.00 TL
 • 15.00 TL (%83 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Okul yönetmek, orkestra yönetmeye benzer. Bir orkestra her enstrümanın kendine özgü ve diğerlerinden farklı bir ses özelliği olmasına karşın, bir parçanın seslendirilmesi sırasında bütünsellik içerisinde uyumlu bir şekilde eşleşmektedir. Okullarımızda uygulanması hedeflenen toplam kalite felsefesiyle yön birliği ve bütünsellik içerisinde orkestraya benzer bir uyum sağlanmasına çalışılmaktadır.Bu anlayışa uygun olarak hazırlanan kitabın amacı; ilköğretim kurumlarının yönetimiyle ilgili temel ilkeleri vermek, kuram ve uygulama ilişkisini açıklayarak yöneticilere okul yöntemi konusunda alacakları kararlarda yol göstermek, yönetici ve öğretmenlere yetki ve sorumlulukları kavratmak, okulun gelişiminde ve sorunlarının çözümünde toplam kalite anlayışını uygulamak ve eğitim kurumlarında yapılması gereken işleri tanıtmaktır."Okulun Görevleri", "Eğitim Programlarının Yönetimi", "Öğrenci Hizmetlerinin Yürütülmesi", "Personel Hizmetlerinin Yönetimi", "Okul İşletmeciliği" konularına yöne
 • 9799752844840
 • 253
 • Prof.Dr.Hoşcan Ensari / Yüksel Gündüz
 • 16X24cm
 • 2006
 • 1.hm
 • karton


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...