Mitolojik İran Efsaneleri - Mehmet Korkmaz - Alter Yayınları

Mitolojik İran Efsaneleri - Mehmet Korkmaz - Alter Yayınları
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

İnsanlar;yaşadığı coğrafyaya ait önemli gördükleri kişileri,nesneleri ve mekanları kutsallaştırırlar ve sırrını çözemedikleri konuları çeşitli biçimlerde yorumlarlar.Bunlara,yaşanmış bazı olayları da katıp nesilden nesile aktarırlar.Kutsallaştırma,yorumlama ve aktarmaların pek çoğu sözlü olarak yayılır.Bu,sonuçta bir sözlü kültür oluşturur.Efsaneler,insan ile insanı,insan ile coğrafyayı,insan ile diğer varlıkları,insan ile maneviyatı bir birine gönül bağı ile bağlayan unsurlardır.Efsanelerin konuları çoğunlukla çocuk,genç ve orta yaşlıların eğitimi ile ilgilidir.

Onlar hilenin,düzenbazlığın,nankörlüğün,cimriliğin,kötülüğünü;dürüstlüğün,sağlam karakterli olmanın,cömertliğin güzelliklerini en iyi bir biçimde anlatmıştır.

Mitolojik İran Efsaneleri
Alter Yayınları
Mehmet Korkmaz
9786054523818
Eylül 2013
0 Sayfa
2. Hamur
14.0x20.0 cm
Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...