Kahramanlar Dizisi
Biyografi Serisi

Maltepe YGS-LYS Coğrafya Konu Anlatımlı

Maltepe YGS-LYS Coğrafya Konu Anlatımlı
%50
  • 9786055471958
  • 30.50 TL
  • 15.25 TL
  • 15.25 TL (%50 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatta yaptığı değişiklikler, ÖSYM’nin sıvav sisteminde yaptığı yenilikler yeni bir coğrafya kitabının yazılmasını mecburi hale getirmiştir. Hayatımızın en önemli dönüm noktalarından biri olan üniversiteye hazırlık sürecinde size yardımcı olan kaynakların müfredata ve sınav sistemine uygun olması gerekmektedir.

Bizler de bunun bilinciyle akıcı, anlaşılır, kapsamlı, doyurucu bilgilerin yanında konunun daha iyi anlaşılması adına örnek resim, harita, şekil ve grafikle desteklenmiş Coğrafya Konu Anlatım Kitabını hazırladık.

Yeni sınav sisteminde coğrafyanın önemi daha da artmıştır. Sınavlarda başarılı olabilmeniz için örnek şekil ve haritalardan istifade etmenizi, bol soru çözmenizi ve konuları ezberden daha çok sebep-sonuç ve dağılış ilişkisine göre mantığınıza yatırmanızı tavsiye ederiz.

Daha mutlu, daha başarılı bir gelecek için Maltepe Yayınlarını tercih ediniz.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 15.25 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 15.25 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...