Biyografi Serisi

Körfez LYS Edebiyat Konu Anlatımlı

Körfez LYS Edebiyat Konu Anlatımlı
  • 0028031202011
  • Stokta Yok
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 20.75 TL 20.32 TL 19.68 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Konu Anlatımlı Edebiyat kitabındaki konuları üniversite sınavlarında karşınıza gelebilecek ifade tarzlarını kullanarak madde madde anlattık. Mümkün olduğunca, gereksiz detaylardan kaçınmaya çalıştık. Bütün bunlara ilave olarak daha fazla dikkatinizi çekmesini istediğimiz önem vermeniz gereken kısımları renklendirdik.

Konu sonlarına o kısımla ilgili çıkmış tüm soruları koyduk. Bu soruları yayın kurulumuz tarafından hazırlanmış olan diğer sorularla zenginleştirdik.

Türk ve Dünya edebiyatında önemli yeri olan romanları sizler için özetledik. Bu romanların baş kahramanlarının isimlerine, romanların konularına, kahramanların özelliklerine dikkat etmenizi öneriyoruz. Yani bir romanda ele alınan konu nedir, baş kahramanları kimlerdir, bunları mutlaka bilmelisiniz.

Sevgili öğrenciler,

Bu kitaptan en üst seviyede verim alabilmek için sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Bunları dikkate almanız halinde başarınız ve kendinize güveniniz artacaktır.

- Öncelikle edebiyatın tüm dersler gibi sık sık konu tekrarlarıyla daha iyi öğrenilebileceğini hatırınızdan çıkarmayın.

- Sınav sorularında karşılaştırmalara önem verildiği için çalıştığınız konuların ortak ve farklı olan özelliklerini tespit edin,

- Bunları defterinize not etmeye gayret edin.

- Soruları çözerken kaleminizi bastırmadan kullanın. Bir kez çözdükten sonra aynı soruları bir kez daha çözün.Yanlış yaptığınız sorunun doğru cevabına baktığınız gibi, doğru cevapları da kontrol edin, bilginiz pekişecektir. S Yanlış yaptığınız sorularla ilgili konu anlatım sayfalarını açıp o soruyu niçin yanlış yaptığınızı anlamaya çalışın. Göreceksiniz ki bu çaba sizde çok hızlı bir birikim meydana getirecektir.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...