Karekök YGS-LYS Biyoloji Son 25 Yılın Soruları ve Cevapları 2013

.
Karekök YGS-LYS Biyoloji Son 25 Yılın Soruları ve Cevapları 2013

Büyük resmi göster

Facebook'ta Paylaş

9786055351151
14.00 TL
9.80 TL
%30
4.20 TL (%30 İndirimli)
.
980 Puan
10 Puan
234 Adet

 
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Karekök YGS-LYS Biyoloji Son 25 Yılın Soruları ve Cevapları 2013

 

Bu kitapta, ÖSS, ÖYS, YGS ve LYS’de çıkmış olan biyoloji soruları konularına göre sınıflandırıldı ve çözümleri yapıldı. Üniversite giriş sınavlarında alan uygulaması 1987 yılında başladı. Günümüzdeki sınav modelinin temelleri 1987'de atıldığından, bu yılın sınavları başlangıç olarak alındı.

Bu kitaptaki sorular, ÖSYM'den alınan ve uygulanmış sınavların birebir kopyası olan kitapçıklardan alındı. Soruların orijinal halinin bozulmamasına özen gösterildi. Soruların sınıflandırılmasında ve konuların sıralanmasında konu anlatımlı kitaplarımız referans alındı. Soruların çözümlerinin öz ve anlaşılır olmasına dikkat edildi.

Üniversiteye girmek için neyin, ne kadar bilinmesini gösteren en önemli ölçek ÖSYS sorularıdır. ÖSYS soruları çözülerek bilgi test edilebilir ve sonucunda eksikler belirlenerek giderilebilir. Bu kitaba çalışırken; ÖSYM'nin bazı yıllarda kendini tekrar ettiğini fark edeceksiniz. ÖSYM'nin önem verdiği kavramları ve soruların zorluk derecesini görebileceksiniz. Yani, daha önce sorulmuş bazı soruların benzerleri, ileriki yıllarda tekrar sorulduğundan çıkmış soruların çözülmesi bir avantajdır.

Üniversiteye hazırlanan her öğrenci için gerekli olan ve her öğretmenin de arşivinde bulunması gereken bu kitabı hazırlayan Elif ARICI’ya, tashihinde yardımcı olan Zeynep özlük'e; dizgisinde titiz çalışmalarından dolayı Karekök Dizgi Servisi'ne teşekkür ediyorum.

Değerli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize yararlı olması dileğiyle...

 

Ürün Katetorisi

Karekök Eğitim Yayınları
Hazırlık Kitapları
Üniversite Sınavlarına Hazırlık

Ürün Özellikleri

9786055351151
192 sayfa
Komisyon
195 x 275 mm
İstanbul
1.Hamur kâğıt
Karton Kapak

Ürün Ayrıntıları

YGS + LYS Kitapları
Çıkmış Sorular
Biyoloji

 

 

TOPTAN ALIMLAR İÇİN TALEBİNİZİ BURADAN İLETEBİLİRSİNİZ


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Karakterler: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 9.80 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 9.80 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve +4TL Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


 

Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 18:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 18:00'a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.


Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.


Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.


Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55


Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

 


FacebookTwitter

Yükleniyor...