İrem Yayıncılık YDS Soru Bankası - Advanced English Tests

İrem Yayıncılık YDS Soru Bankası - Advanced English Tests
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

- Kelime Bilgisi

- Gramer Bilgisi

- Cloze Tests

- Cümle Tamamlama

- İngilizce - Türkçe Çeviri

- Türkçe - İngilizce Çeviri

- Paragraf Tamamlama

- Bütünlüğü Bozan Cümle

- Karşılıklı Konuşmalar

- Duruma Uygun Düşen İfade

- Yakın Anlamlı Cümleler

- Okuma Parçaları

Öncelikle, daha önce yayınladığımız ve geçmiş yıllarda çıkmış KPDS soruları paralelinde hazırladığımız “Test Your KPDS Level Konu Anlatımlı” isimli kitabımıza ve ÜDS Sosyal Bilimler, ÜDS Fen Bilimleri ve ÜDS Sağlık Bilimleri sorularından oluşan “Test Your ÜDS Level Konu Anlatımlı” isimli ÜDS setimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürü bir borç biliriz, ikinci yayınımız olan “Advanced English Tests”, YDS ve LYS-DİL gibi sınavların da formatlarına ve zorluk seviyelerine göre hazırladığımız ve bu sınavlara girecek olan adaylara faydalı olacağına inandığımız bir kitaptır.

YDS’ye hazırlanan üniversite öğrencileri ya da dil tazminatı almak isteyen özel kurum çalışanları, üniversitelerde yüksek lisans ve doktora yapmak ve bu nedenle yeterlilik belgesi almak isteyen adaylar, üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, Mü-tercim-Tercümanlık, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, İngiliz Dil Bilimi bölümlerine girmek isteyen son sınıf öğrencileri ya da mezunlar, Devlet memuru olmak için İngilizce yeterliliğini kanıtlamak isteyen adaylar ve üniversitelerin hazırlık bölümünü başarıyla tamamlamak isteyen öğrenciler için hazırlanan “Advanced English Tests” geçmiş yılarda çeşitli sınavlarda çıkmış sorular ve bu sorular paralelinde hazırlanmış özgün sorulardan oluşmaktadır.

Sorular hazırlanırken son yıllarda bu sınavlarda uygulanan değişiklikler de dikkate alınmıştır. Sınavlarda zorlanılan kısımlar için daha çok soru hazırlanmıştır. Özellikle son yıllarda sorulan “Cloze Test” tipi soruları pekiştirmek amacıyla 100 paragraftan oluşan 500 özgün soru bu kitabı benzerlerinden farklı kılan bir özelliktir. Kitap, sınavlara hazırlanma sürecine yayılması amacıyla farklı soru tiplerinden oluşan testler içermektedir ve bu becerileri geliştirmek amacıyla hazırlanmıştır. Kelime bilgisi ve dil bilgisi, eksik bir cümleyi tamamlayan seçeneği bulma, verilen İngilizce bir cümlenin Türkçe karşılığını bulma, verilen Türkçe bir cümlenin İngilizce karşılığını bulma, paragrafta boş bırakılan cümleyi anlam bütünlüğünü sağlaması amacıyla seçeneklerden bulma, verilen bir paragrafta anlam bütünlüğünü bozan cümleyi saptama, karşılıklı konuşmalarda boş bırakılan cümleyi bularak diyaloğu tamamlama, verilen durumda söylenecek uygun ifadeyi bulma, verilen bir cümlenin eş ya da yakın anlamlısını saptama ve verilen bir okuma parçasını analiz ederek parçayla ilgili soruları cevaplama yeteneğini geliştirme... Tüm soru tiplerini iyi şekilde anlamak ve aynı türden çok miktarda soru çözmek mutlaka gireceğiniz sınavlarda sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Ayrıca tüm bu soru tipleriyle ilgili sorulara geçmeden önce, hazırlamış olduğumuz ve genel anlamda sizlere yardımcı olabilecek ipuçları ve test teknikleriyle uyumlu olan stratejileri dikkatle okumanızı ve sorular üzerinde uygulamanızı tavsiye etmekteyiz. Bu kitabı bitirdikten sonra özellikle YDS’ye girecek adaylara sınav formatında oluşturduğumuz “Test Your KPDS Level Konu Anlatımlı” kitabımızdan ve ayrıca paragraf ve okuma parçalarını içeren “YDS Readers” isimli kitaplarımızdan faydalanmanızı öneririz. İngilizce sınavlara hazırlıkta ana kaynak olarak kullanabileceğiniz konu anlatımlı “YDS Sınav Stratejileri” isimli yayınımızı da şiddetle tavsiye etmekteyiz. Kitabımızın tüm adaylara yardımcı olması dileğiyle...

  • 9786054347339
  • 462 Sayfa
  • Suat Gürcan - Rıdvan GÜRBÜZ
  • 19,5 x 27,5 cm
  • 1. Hamur
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...