5TLHayta Yayınları - Pazarlamada Değer Yaratmak - Ömer Baybars Tek

5TLHayta Yayınları - Pazarlamada Değer Yaratmak - Ömer Baybars Tek
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Hayta Yayınları - Pazarlamada Değer Yaratmak - Ömer Baybars Tek Türkiye'de Pazarlama 'Değerleniyor' Türkiye'de Süpermarketler konusunda ilk doktora ve doçentlik tezi ile Perakende Pazarlama Yönetimi alanında ilk kitabı yazan Prof. Dr. Ömer Baybars Tek, yeni çıkan "Pazarlamada Değer Yaratmak" isimli kitabıyla yine bir ilke imza atıyor. Hayat Yayınları arasında çıkan yeni kitabında Ömer Baybars Tek; bir yandan "Pazarlama"nın Türkiye'deki serüvenini dikkate sunarken, diğer yandan da 'Türkiye'de Değer Pazarlaması' çağını yorumluyor ve rekabetçi olmak için bunun nasıl olması gerektiğini anlatıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Baybars Tek, Türkiye'de pazarlamanın duayenlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. 1969 yılında kendi deyimiyle, 'Pazarlamanın laboratuarı' olarak kabul edilen ABD'ye giden ve Michigan State Üniversitesi'de pazarlama eğitimi alan Prof. Ömer Baybars Tek, döndükten sonra Türkiye'de Süpermarketler konusunda ilk doktora ve doçentlik tezini hazırladı. Ülkemizde pazarlama yönetimi alanında ilk kitabın da yazarı olan Prof. Dr. Ömer Baybars Tek'in; Perakendecilik, Pazarlama ve Lojistik alanlarında toplam yedi telif kitabı ile ekonomi-işletmecilik alanında da bir çeviri uyarlama kitabı bulunuyor. Tüketicinin Korunması konusundaki hizmetlere 1971'den bu yana öncülük yapan Prof. TEK, Hayat Yayınları arasından yeni çıkan "Pazarlamada Değer Yaratmak" isimli kitabıyla yine bir ilke imza atıyor. Yeni eserinde "Pazarlama"da yeni bir çağa girildiğini vurgulayan Ömer Baybars Tek; bir yandan pazarlamanın Türkiye'deki serüvenini dikkate sunarken, diğer yandan da 'Türkiye'de Değer Pazarlaması' çağını yorumluyor ve rekabetçi olmak için bunun nasıl olması gerektiğini anlatıyor. 'Şovmenlik'ten 'Değerliliğe' Geçiş Türkiye'de Müşteri Odaklı Modern Pazarlama Anlayışı'nın ve Modern Pazarlama Çağı'nın 24 Ocak 1980 Ekonomik İstikrar Kararları ile başladığını belirten Prof. Ömer Baybars Tek, pazarlamanın ülkemizdeki serüvenini şöyle sıralıyor; •Klasik Pazarlama Çağı (Üretim, Ürün ve Satış çağları) •Müşteri Odaklı Modern Pazarlama Çağı •Bilgi Çağı •Modern Perakendecilik Çağı •Lojistik Çağı •Elektronik İş, Elektronik Ticaret ve Elektronik Pazarlama Çağı •Değer Çağı


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...