Esen 10.Sınıf Biyoloji Üçrenk Soru Bankası

Esen 10.Sınıf Biyoloji Üçrenk Soru Bankası
%35
  • 9786055559830
  • 28.50 TL
  • 18.53 TL
  • 9.97 TL (%35 İndirim)
Miktar 5+üzeri 10+üzeri 20+üzeri
Fiyat 17.97 TL 17.60 TL 17.05 TL
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Yaşamınızın geri kalan kısmının büyük ölçüde şekilleneceği bir süreçten geçiyorsunuz. Bu süreci doğru değerlendirip başarılı sonuçlar almak büyük ölçüde sizin elinizde. Ancak unutmayın ki, sevdiğiniz ve geleceği olan bir mesleği yapabilmeniz için yüksek puanlar almanız yeterli değildir. Önemli olan sizden daha yüksek puan alan öğrencilerin sayısının ne kadar az olduğudur. Çünkü bu sınavlar puan yarışı sınavlarıdır. Bu yüzden, ileride gireceğiniz YGS ve LYS sınavlarına şimdiden hazırlanmak zorundasınız. Okul sınavlarınızda ve üniversite sınavında başarılı olmanız , sizler gibi öğretmenlerinizin de en büyük dileğidir.

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı ortaöğretim derslerinin müfredat programlarını değiştirdi ve bu değişiklik sadece konuların yer değiştirmesinde n ibaret değildi. Yapılan değişiklikle konuların öğretiminde çoklu zeka kuramı, yapılandırıcı yaklaşım gibi yöntemlerin ön plana çıkarılması hedeflenmiştir. Bu yüzden bu kitabı , sözü edilen yöntemlerden kaynaklanan ihtiyaçların karşılanması için hazırladık. Her bölümün öncesine , bölüm ile ilgili kavramların ve bilgilerin tazelenmesi için boşluk doldurma, doğru - yanlış, yapılandırılmış grid, eşleştirmeler, kavram haritaları, tamlayıcı dallanmış ağaç, bulmaca gibi uygulamalar eklenmiştir. Bölümlere bu uygulamaları çözerek başlamanızı tavsiye ederiz çünkü bu bölümler size konu hakkında eksiklerinizin olup olmadığını açıkça gösterecektir. Daha sonra , çoktan seçmeli testlerin çözümünü yapmanız ve bilgilerinizin pekişmesini sağlamanız gerekmektedir.

  • 9786055559830
  • 256 sayfa
  • Mehmet TOKAY - Okan ERBAŞLI
  • 19.5 x 27.5 cm
  • 1. Hamur Kağıt
  • Karton Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 18.53 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 18.53 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...