Angelanın Külleri II Umuda Doğru - Frank McCourt - Epsilon Yayıncılık

Angelanın Külleri II Umuda Doğru - Frank McCourt - Epsilon Yayıncılık
%25
  • 9789753312011
  • 29.50 TL
  • 22.13 TL
  • 7.37 TL (%25 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Angela'nın Külleri dumanın her yerinde büyük bir okuyucu kitlesi tarafından okundu ve çok sevildi. Büyük bir yoksulluğu anlattığı halde, McCourt un Kalemindeki sevecenlik ve ince mizah, satılanların arasındandan sızan umutla birleşince, ortaya bir kurtuluş, bir basarı öyküsü çıkmıştır. Kitap bir çok ödül aldı CPulitzer Ödülü - Ulusal Kitap Kiritiği Çevresi. Ödülü -Los Angeles Times Kitap Ödülü). Pek çok dilde defalarca, basıldıUmuda Doğru isle bu öykünün devamı-Frankıe'nın yoksul bir gökmenden pırıll pırıl bir öğrenmeye ve mükemmel bir yazara dönüştüğü Amerika serüvenine anlatıyor.rrank. biıyük çabalardan sonra on dokui-yasında, Neu York a gelmeyi ha.şanr. Gemide lanılığj bir pııpaz ona Biltmore Oteline bir ı> l.nıkır. Otelde çalısırken. bu sınıfsız ülkedeki çarpın sınıflandırmayla tanınacaktır.Askere -alınıp Almanva'ya gönderilir. Orduda kopfklcıi eğirmeyi ve daktilo kullanmadı öğrenir 1913te Amerika ya döndüğünde doklarda çalışmaya başlar. Amerika. Frankie'nin karnını doyurmuştur- ama vureği hala hoşnut değildir. Çevresindeki lum göçmenler ülkelerindekine benzer yabanı biçimlerini benimset ve ısrarla bajka bir şeyin imkânsız olduğunu söylerken, onun hayallerinde okuyup eğitim görmek, Amerika da Amerikalılar gibi yasamak vardır On dört yasında okulu bıraktığı halde kendini. New York Üniversite si'ne kabul eritimeye başarır. Orada, uzun bacaklı sarışına su katılmadık bir Yankee ye aşık ve hayallerini gerdeğe çevirmeye çalışır. Aneak dünyadaki yerirıi, öğretmenliğe -ve yazmaya-basladıktan sonra bulacaktır.Umutla Doğru. Frank MoCoıırt'un Amerika'da yaşadıklarını, olağanııstü insancıl bil' mizaha sararak büyüleyici bir dille anlattıpı bir öykü.

  • 9789753312011
  • 452 Sayfa
  • Frank McCourt
  • 13,50 x 19,50 cm
  • 2.Hamur Kağıt
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 22.13 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 22.13 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...