Bağlam Yayınları / Eleştirel Bir Gözle Serbest Piyasa / Ümit Erol

Bağlam Yayınları / Eleştirel Bir Gözle Serbest Piyasa / Ümit Erol
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
... Bir açıdan ekonomi pratiği ile ekonomi bilimi arasındaki ilişki tiyatro ile benzerlik gösterir. Ekonomide sahne, yaşanan hayat ve bu hayatın içinde oluşan ekonomik ilişkilerdir. Ekonomi bilimi ise sahnede sergilenen olaylara bakarak bunları yönlendiren senaryonun ne olduğunu anlamaya çalışır. Bu kitap ekonomi biliminin bu uğraşında ne kadar başarılı olduğu ile ilgili.

... Kitabın son bölümleri ise dünyadaki son gelişmelerin ekonomiyi anlamamızda ne gibi değişikliklere yol açabileceğini, Türkiye'nin niye serbest bir piyasa ekonomisini etkin şekilde işletemediğini ve bunun tarihsel nedenlerini ele alıyor. Bu yapısıyla kitap yalnız öğrencilere dönük bir ders kitabı değil. Bunun ötesinde ekonomi ve piyasa gerçeği ile yaşamda hergün karşılaşan herkese birşeyler verme amacında.

(Arka Kapak)
  • 9789757696926
  • 336
  • Ümit Erol
  • 13.5x19.5
  • Ocak 1997
  • 3. Hamur
  • Ciltsiz
  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...