Ahsenül Kasas Yusuf Suresinin Güzellikleri - Komisyon - Selis Kitaplar

Ahsenül Kasas Yusuf Suresinin Güzellikleri - Komisyon - Selis Kitaplar
%25
 • 9786055927493
 • 16.00 TL
 • 12.00 TL
 • 4.00 TL (%25 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Biz sana daha önce hiç bilmediğin hikâyelerin en güzelini, en güzel anlatışla vahyediyoruz.Hazreti Yusufun hayat hikâyesi Kuranda ahsenül-kasas yani hikâyelerin en güzeli diye nitelenmiştir. Güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Yusuf (as)ın hayatı insanı hayretlere düşüren acayip olaylarla doludur. Güzel bir soydan büyük bir peygamberin evladı olarak dünyaya gelmiş, küçük yaşta anasından öksüz kalmış, babası tarafından çok sevilmiş, kardeşlerince kıskanılıp kuyuya atılmış, köle olarak satılmış, çok güzel bir kadın olan sahibesi Züleyha kendisine sevdalanmış, onun aşkını reddedince zindana atılmış, yıllarca zindanda kaldıktan sonra köle olarak geldiği ülkeye hükümdar olmuştur. Bu kıssa, din ve dünya düzeni için ibretli hükümlerle birlikte olmak üzere kadın hilesine, özleme, sabretmeye, Allahtan umut kesmemeye, güç sahibi olunca öç almayı aklına bile getirmeyip güzel yönetim, güzel geçim yollarını seçmeye dair pek çok hikmetler, nükteler ve faydalar ihtiva eder. Düşünenler için pek çok ibretler ve dersler taşıyan bu güzel hikâye Kuranda en güzel şekilde beyan edilmiştir.Sırrı Girîdî Hazretleri bu kıymetli tefsirinde bu faydaları açıklamaya ve bütün bu güzellikleri ortaya çıkarmaya çalışıyor.
 • 9786055927493
 • 355 sayfa
 • Komisyon
 • 14 X 22 X 2 cm
 • 2013 / 1.Baskı
 • 2.Hamur kağıt
 • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 12.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 12.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...