5TL Toplumsal Yayıncılık - 27 Mayıs Masallar ve Gerçekler - Mehmet Arif Demirer

5TL Toplumsal Yayıncılık - 27 Mayıs Masallar ve Gerçekler - Mehmet Arif Demirer
%86
  • 9786056251771
  • 35.00 TL
  • 5.00 TL
  • 30.00 TL (%86 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

27 Mayıs Masallar ve Gerçekler - Mehmet Arif Demirer - Toplumsal Yayıncılık

Darbelerin Paşa Dedesi (27 Mayıs) ayakta durur ve bugün bile Devrim diye tanımlanırken, 2012 yılı Türkiyesindeki yargının gücü yalnızca Torun Darbeye (12 Eylül) mi yetiyor? 4 Nisan 2012 günü 90ını aşmış, 2 darbecinin yargılanması başladı. Darbelerin yolunu açan, darbeci ruhlulara ilham veren, hukuk ve demokrasi katili olan 27 Mayıs Darbesine ilişilmeyecek…Yassıada ve İmralıda hayatlarını kaybeden şerefli 13 Demokrasi Kurbanının hak ve hukuklarının hesabı sorulmayacak…Yeni bir Anayasa için çalışmalar yapılırken, bir siyasi partinin (CHP) mutfağında pişmiş 1961 Anayasası, hala En Özgürlükçü Anayasa diye anılacak. Şimdi ise, başka bir partinin mutfağınınki dayatılacak…Bir hukuk kiri olan ve 5 Mart 1962 de kabul edilen Tedbirler Yasasının, 1961 Anayasasına aykırı olmadığı hükmünü veren Anayasa Mahkemesinin ayıplı kararı (1963/83), unutuluverecek…Paşa Dede Darbe ile Onun medar-ı iftihar ürünü 1961 Anayasasının Türkiyeyi önce 12 Marta, ardından 12 Eylüle sürüklediği ve bu süreçte hayatlarını kaybeden binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı hatırlanmayacak…Ama birileri öyle istediği için, göstermelik Darbeleri Yargılıyoruz senaryosu kapsamında 90ını aşmış iki kişi yargılanacak! Bu mu sizin Hukuk & Demokrasi anlayışınız? Benimki çok farklı… Darbelerin Paşa Dedesi ile tüm gerçekleri bu kitapta bulacaksınız.Mehmet Arif Demirer…Yarım asır sonra daha objektif, o dosyaları okuyor ve görüyorum ki, Yassıadada mahkûm olan Türk Adaletidir. Çünkü mahkeme doğal değildi. Ama savcılar ve yargıçlar doğal mahkemelerden seçilmişlerdi. Türk Adalet Kurumu, Yassıada kararının sorumluluğunu bugün de taşıyor. Metodolojisi, içeriği zaman zaman canlanıyor. Benzer mahkemeler, davalar kuruluyor. Bu mahkemelerde görev alacak yargıç bulamadığımız gün, işte adil yargılama o vakit demokrasimizin organı, erki, güvencesi olacaktır.Bence, Demokrat Partiye de, adalete de yazık oldu. Ders almadığımız görülüyor. Üzüntümüz bu.

Basım Yılı  :
2012
Sayfa Sayısı  :
720
Kağıt Cinsi  :
2.Hamur
En-Boy-Yükseklik  :
14 X 21 X 3


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 5.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 5.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...