3TL Söylem Yayınları - Edebi Sanatlar : Modern Türk Şiirinde - Hasan Aktaş

3TL Söylem Yayınları - Edebi Sanatlar : Modern Türk Şiirinde - Hasan Aktaş
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri

Söylem Yayınları - Edebi Sanatlar : Modern Türk Şiirinde - Hasan Aktaş

 

Şimdiye kadar edebi sanatlarla ilgili olarak hazırlanan kitaplar, genellikle eski edebiyat merkezli olup, daha çok onu tahlile/anlamaya/çözümlemeye yöneliktir. Modern şiirlerin çözümlenmesinde ise edebi sanatlar bağlamında yeni edebiyat merkezli kaynak bir esere ihtiyaç vardır. Ortaöğretimdeki ve yükseköğretimdeki öğrencilerimiz. modern edebiyat metinlerini çözümleyebilmek için böyle bir çalışmaya sürekli olarak ihtiyaç duymaktadırlar.

Modern Türk Şiirinde Edebi Sanatlar. eski edebiyat destekli, modern edebiyat merkezli olarak, karşılaştırmalı bir şekilde örneklerin açıklanması tarzında hazırlanan ilk çalışmadır. Bu yönüyle ortaöğretim, yükseköğretim, lisans ve lisansüstü öğrencileriyle konuya ilgi duyanlar için bir başvuru kaynağı niteliğinde olacaktır.


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...