3TL Fark Yayınları - Türkiye'nin Avrupa Macerası - Anıl Çeçen

3TL Fark Yayınları - Türkiye'nin Avrupa Macerası - Anıl Çeçen
%85
  • 9789756424308
  • 20.00 TL
  • 3.00 TL
  • 17.00 TL (%85 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne girme ve üye olma macerası yaklaşık yarım yüzyıl önce başladı ama bugüne kadar sonuçlanamadı. Yirminci yüzyılın ikinci yarısında sürekli olarak bu doğrultuda girişimler gündeme geldi. Türkiye, Avrupa Birliği’ne girmek ve yakın olmak için çaba gösterdikçe, Avrupa Birliği ve de ülkeleri ülkemizi dışlayan ve iten bir yaklaşımı planlı olarak uyguladılar. Türkiye’nin her atağa geçmesinde yeni yeni taleplerle ülkemizi oyaladılar. Bitmek tükenmek bilmeyen istekleri ile Türkiye’nin kendi içinde bocalamasına neden oldular. Buna karşın Türkiye, Avrupa Birliği’ne üye olabilmek için kendisinden istenen her türlü talebe fazlasıyla uyum göstermiştir. Bu doğrultuda tam sekiz uyum paketi kabul edilmiş ve birçok yasal değişiklik yapılmıştır. Her uyum paketinin kabulünün ertesinde yeni bir uyum paketiyle karşımıza çıkan Avrupa Birliği, bitmek bilmeyen yeni isteklerini Türkiye’nin önüne dayatmıştır. Avrupa Birliği yıllarca bize bir uygarlık projesi olarak gösterilmiş ve bizim bu ailede yer alabilmemiz için yeniden yapılanmamız zorlanmıştır. Aradan geçen yarım yüzyıllık dönem sonrasında, Türkiye’ye tam üyelik anlamında hiçbir güvence verilmemesi, yirmi yıldır Türklerin hakkı olan serbest dolaşım hakkının uygulanmaması, Avrupa Birliği dönüştürme hakkını elinde tutarak Türkiye’ye yeni bir Yugoslavya tipi dağılma modelini dayatması, Türkiye’nin ulusal çıkarları doğrultusunda bir arayışa izin vermemesi, gümrük birliğine girme nedeniyle ortaya çıkan yüz elli milyar dolarlık dış borcu dengelemek için fon yardımlarını yapmaması, fonları Türkiye’yi parçalayacak ve dağıtacak sivil toplumculuk için kullandırması, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için son derece olumsuz gelişmelerdir. Son olarak dayatılan dokuzuncu uyum paketiyle devletimizin yetkili organları artık ülkemizin yarım yüzyıllık Avrupa macerasını hüsranla sonuçlanacağı gerçeğini yerinde ve zamanında değerlendirmeli ve Avrupa Birliği’nin, Türkiye’nin tam ve eşit üyeliği konusunda güven verici adımlar atmadıkça ödün verme sürecini kesmeleri gerektiğini görmelidirler. Bu kitap, artık bir uygarlık projesinden daha çok yeni bir emperyalizm projesine dönüşen Avrupa Birliği macerasına son verilmesi gerektiğini Türk kamuoyuna anlatmak için hazırlanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti hiçbir zaman Avrupa Birliği’nin sömürgesi ya da uydusu olmayacaktır.
  • 9789756424308
  • 484 Sayfa
  • Anıl Çeçen
  • 13,50 x 19,50 cm
  • 2.Hamur
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...