3TL Işrak Yayınları - Ahlak Dersleri - Taha Yusuf

3TL Işrak Yayınları - Ahlak Dersleri - Taha Yusuf
%70
  • 9786353255700
  • 10.00 TL
  • 3.00 TL
  • 7.00 TL (%70 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri
Güzel ahlaklı birey, sağlıklı toplum demektir. Kulluk yürüyüşünde istenen bir toplum olmak istiyorsak güzel ahlaklı bireyler yetiştirmeliyiz... “Arzın İmarı Neslin Islahına Aday Olanlara Ahlak Dersleri” kitabı; insanoğlunun, bulunduğu ortamlarda yaratıcısına, insana ve eşyaya karşı sorumluluklarını ifa eden sosyal, siyasal, toplumsal sorumluluklarını bihakkın gerçekleştirerek yararlı bir varlık olmasını hedefleyen bir kitaptır. Güzel bakan güzel görür, güzel gören de güzel işler yapar, güzel işler yapacak olanlar da güzel bakmasını bilenlerdir gerçekliğinden hareketle güzel ahlak sahibi insanların ancak insanlığın yararına olacağını düşünüyoruz. Hedefimiz de güzel ahlaklı bireyler oluşturmaktır. Kendisine, ailesine, toplumuna faydalı bireyler olmalarını sağlamaktır. İşte bu kitap kendisine emanet edilen arzı imara tabi kılıp zulüm, isyan ve tuğyandan beri kalmasını sağlayacak, nesil güvenliğini birincil vazifesi kılıp neslin ıslahına çalışacak birikimi sağlamak amacıyla yardımcı kitap olarak hazırlanmıştır. “Ahlak Dersleri” kitabımız ahlaklı bireyler yetiştirmek için kaleme alınmış ve istifadenize sunulmuştur. Kitapta işlenen her bir konu titizlikle okunur ve yaşamlaştırılma gayretlerine dönüşürse istenen ve arzulanan ahlaklı bireylerin haliyle sağlıklı toplumların oluşmasına katkı sağlamış olacaktır.
  • 9786353255700
  • 244 Sayfa
  • Taha Yusuf
  • 13,50 x 19,50 cm
  • 2.Hamur
  • Ciltsiz Kapak


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 3.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 3.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...