3TL Beyaz Yayınları / Çağımızın Gözde Meslekleri ve Yüksek Öğretim Programları / Kemalettin Parlak

3TL Beyaz Yayınları / Çağımızın Gözde Meslekleri ve Yüksek Öğretim Programları / Kemalettin Parlak
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Tavsiye Et
Ürün Görüşleri
Çok hızlı değişimlerin ve dönüşümlerin yer aldığı çağdaş dünyada gerek insanların gerekse kurumların yarınlara ait hedefleri için geleceğin bugünden planlanması önceki dönemlere kıyasla günümüzde çok daha önemli hale gelmiştir. Yaşam kaynaklarının giderek azaldığı dünyamızda insanlığı bekleyen olumsuzluklara karşı en önemli hazılrık geleceğin en iyi biçimde planlanması ve gelecek kuşakların akıllıca yapılmış tercihler doğrultusunda maddi ve manevi kaynaklarını doğru bir meslek ya da eğitim tercihi ile yönlendirmelerine bağlıdır. Dolayısıyla, bir meslek seçecek ya da bir lise ve üniversite tercihi yapacak gençler için bu seçimin hayati bir rol oynadığına kuşku yoktur. Zira, insanı diğer canlılardan ayıran en önemli özellik, göstereceği başarı ya da başarısızlıkla sadece kendi hayatını değil, ailesinin, toplumun, devletin ya da insanlığın kaderinde rol oynayabilmesidir. Hangi işi yapıyor olursa olsun, mesleğinde başarılı olanlar kendi hayatları yanında başkalarının yaşamları üzerinde de olumlu etkilerde bulunmaktadır.

(Kitabın İçinden)
  • 9789755990552
  • 226
  • Kemalettin Parlak
  • 13.5x19.5
  • Nisan 2002
  • 3. Hamur
  • Ciltsiz


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

  
*
  
  
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 0.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 0.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Yükleniyor...