1TL Bilim Kağıt Yayınları - 2. Sınıf Zeka Maratonu

1TL Bilim Kağıt Yayınları - 2. Sınıf Zeka Maratonu
%67
  • 9786054418183
  • 3.00 TL
  • 1.00 TL
  • 2.00 TL (%67 İndirim)
Ürün Açıklaması
Ödeme Seçenekleri
Teslimat Bilgisi
Ürün Görüşleri

Bilim Kağıt Yayınları - 2. Sınıf Zeka Maratonu

ÖN SÖZ
"Akıllı olmak bir şey değil: önemli olan o aklı yerinde kullanmaktır
(Descartes)
Sayın Öğretmenlerimiz. Sevgili Öğrencilerimiz.
"Doğru işlenmeyen akıl, keskinmiş neye yarar.; Saatin iyiliği koş masından değil, doğru gitmesindendir." der (Vauvenargues)
Akıl ve zekâ içiçe kavramlardır. Acaba Akıllı insan zeki midir; "Zekâsı çok olanın aklı az mı çalışır?" diye tartışırız. Biliriz ki akıllı olmak da zeki olmak da tek başına yeterli değildir. Bu nedenle zekânızı akıl lıca kullanıp geliştirmenize yardımcı olacak oyunlar hazırladık sizlere
Zekâyı kullanma gücüne hitap eden mantık ve matematik oyunla rina “zekâ oyunları” denir
Bu tarz oyunlar ne 10 dediğimiz zekâ ölçücüdür ne de bilgilerimizi sınayan bir test. Eğlenirken zekânızı kullandıran, beyin egzersizleri yap¬tıran etkinliklerdir
Bu tarz etkinlikler: zihninize öğrenme, öğrenilenden yararlanabil me. yeni durumlara uyabilme. yeni çözüm yollan bulabilme yeteneği sağlar. Zihin gücünüzü artırır.
Yayınevimiz sizlere zihin gücünüzü artıracak, mantıksal ve mate¬matiksel zekâyı geliştirici sorular ve etkinlikler hazırladı
1 2 3.. 4 5.. 6 7 ve 8 sınıf öğrencileri için hazırlanan her kitapta 50 zekâ geliştirici oyun bulunmaktadır
Keyif almanız dileğiyle


İçerik bulunamadı
 


Yorum Yap

*
*
*

Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa giriniz.

.  Tekrarçiz

Doğrula: 

1. Havale / EFT ile Ödeme
Havale / EFT ile 1.00 TL

Banka Hesap Numaraları


2. Posta Çeki ile Ödeme
Posta Çeki ile 1.00 TL Hesap No: 962 35 87 - Erdoğan Kitap Dağıtım Paz.

3. Kapıda Ödemeli
Toplam Sipariş Bedeli + Kargo Bedeli ve Tahsilat Bedeli Uygulanmaktadır.

4. Kredi Kartı ile Ödeme


Siparişlerin gönderim süreci, kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale/eft ödemelerinin onaylanması ile başlar. Gün içinde saat 14:00 ve sonrasında verilen siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınır, nadiren 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınabilmektedir.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişmektedir. Genel olarak ürünler ortalama "0 - 3" iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir, nadiren tedarik sürecine bağlı olarak kısa süreli gecikmekler yaşanabilir. Bu durumda size e-posta yada telefon ile bilgi verilir.

Gönderi süreci; başarılı olarak kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk işleme alınır, havale/eft ile ödemelerde ise; yaptığınız alışverişin gönderilmesi için önce havalenin bize ulaşması gerekir, siparişiniz havale işlemi onaylandıktan sonra kargoya verilir.

Kapıda ödemeli gönderimlerde genel Kargo bedeli ve + Tahsilat bedeli alınmaktadır, gönderimler için telefon ile onay alınmaktadır. (0212) 515 05 55

Siparişinizin adrese teslim süresi, siparişinizdeki diğer ürünlerin kargoya verilme süresine ve teslimat adresinize göre değişkenlik gösterebilir. Kargo firmaları pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapmadığı için söz konusu günlerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Bu Ürünün Yanında Alınan Diğer Ürünler

Bekle
Yükleniyor...