İş Dünyasının Geleceği - Bernard Marr - MediaCat Kitapları

9786052314845
%
25
İndirim
162.00 TL
216.00 TL
Temin Edilebilir (3-5 İş günü)
Kargo Bilgisi

Sabit kargo ücreti 30TL

300TL ve üzeri Kargo Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri

İş Dünyasının Geleceği - Bernard Marr - MediaCat Kitapları

İş dünyasındaki yıkım ve dönüşümler yavaşlamak şöyle dursun, giderek daha büyük bir hızla gerçekleşiyor. Yalnızca son on yılda, tüm sektörlerdeki liderler için yeni fırsatlar ve zorluklar yaratan pek çok yeni trend ortaya çıktı. Bu dönüştürücü güçler sadece işletmeleri etkilemiyor; dünyada yaşayan herkes muazzam değişimler ve zorluklarla karşı karşıya.
Önünü görüp uyum sağlayanlar kazanacak!
Çok satan iş dünyası yazarı ve stratejist Bernard Marr kitabında, bu değişim fırtınasının arkasındaki sosyal ve teknolojik güçleri ve bu değişimlerin kilit sektörler üzerindeki etkisini inceleyerek yirmiden fazla trend belirliyor. Ardından şirketlerin 21. yüzyılda kendilerini yönetme biçimlerini değiştirecek bu trendleri hem mercek altına yatırıyor hem de bunları teknolojik ve sosyal inovasyonlara dair pratik içgörüler ve çıkarımlarla destekliyor.
Marr’ın kitabı yöneticiler, iş dünyası liderleri, iş geliştirme ve inovasyondan sorumlu yöneticiler için hızla yaklaşmakta olan değişimlere ve yıkımlara ışık tutan, mutlaka okunması gereken bir kaynak.

Yazar
Sayfa
344Sayfa
Kağıt
2. HamurKağıt
Boyut
14.50x21.50cm
Basım Yılı
Ekim 2023
Kategori:
Ürün Yorumları

Yorum bulunamadı

Benzer Ürünler Benzer Ürünler